Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski mam pytanie. Czy naprawdę cały odsetek mężczyzn na tinderze szuka możliwości łatwego przebolcowania kobiety? Nie chodzi mi tu o tych 10/10, ale o zwykłych mirków. #tinder wywaliłam już długi czas temu, przez to, że mimo mówienia im pierdylion razy, że SEGZU NIE BĘDZIE to i tak na spotkaniu pchają mi łapy w gacie. I nie jest to kwestia ubioru, czy bycie tępą szmirą. Po prostu przyciągam takich ludzi
  • 67
  • Odpowiedz
@crine z tym się zgodzę. Dlatego też często nie odpisujemy, gdy facet się nie stara choć trochę podtrzymywać tę znajomość, bo mamy setki innych na jego miejsce. Może dlatego, gdy już mają okazję na spotkanie z atrakcyjną panną to chcą to wykorzystać, jak najlepiej dla siebie? Kto wie
  • Odpowiedz
@Aaaba: ale często jest właśnie na odwrót. Jeśli facet dostaje matcha, który często jest rzadkością, to stara się tego nie zmarnować i wypaść jak najbardziej korzystnie. Widziałem parę dni temu też przykłady od kolegów. Naprawdę bardzo mądre wiadomości po kilka zdań, o swoich pasjach, jakieś ciekawe pytania złożone, a różowe - odpowiedź jednozdaniowa bez entuzjazmu po kilku godzinach jakby serio ich nudziły takie ambitniejsze rzeczy. Oni radość, że chociaż "raczyła" odpowiedzieć
  • Odpowiedz
@crine to niech odpuszczą sobie typowe Karyny, które mają wymagania z kosmosu. Kiedyś na tinderze poznałam mirka, który naprawdę był fajnym, normalnym facetem. Kochał historię. Mógł godzinami opowiadać mi o rozbiorach :D W momencie, gdy doszło do spotkania, również liczył na przeruchanie. Kiedy się nie zgodziłam, kazał zapłacić mi za kawę i po prostu zniknął
  • Odpowiedz
A jak to jest jak różowa jest wysoka co? XD Ja tez jestem dosyć mocno odrzucana za swój wzrost-> 179 plus jakiś but to mamy ponad 180. Niebiescy serio tez odrzucają jak baba wyższa


@CzarnaSzkapaa: > a dej spokój, tylko szkalujo różowe bo maja coś do wzrostu, a sami robią to samo no ( ͡° ʖ̯ ͡°)

mnie niebieskie paski czasem odrzucają z powodu bycia za niską,
  • Odpowiedz
@Aaaba: przykre :( też doświadczyłam 2 razy takiej historii. Coś się kleiło, czuć było iskry w powietrzu a ten #!$%@?ł tekst o hotelu, a drugi as kładł mi głowę na ramieniu i niby chciał się przytulić, ręka lekko wylądował na boku mojego tyłka i szybko powędrowała na tali, oczywiście nie spodobało mi się to i mocno złapałam za dłoń i zrzuciłam jego dłoń z mojej takli, a mam dużo siły zrozumiał
  • Odpowiedz
@Aaaba: lol, to w takim razie on dla Ciebie jest gigantem, nawet jak nosisz szpilki?

Kobiety z takim wzrostem spoko niech noszą szpilki, ale to nie jest wymagane.
Myślałem, że to Ty ze szpilkami byłabyś wyższa od niego, to wtedy by mnie zdziwiło.
  • Odpowiedz
@Aaaba: Nie mamy pewności czy nowo poznany facet poznany na np. kursie tańca czy tenisie ziemnym ma takie same zamiary co typ na tinderze. Próbuj, nie poddawaj się.
  • Odpowiedz
jak wy sie czujecie, gdy laska mowi wam, ze nie bedzie z kims, kto ma mniej niz 1.80


@Aaaba: tylko że większość tak mówi lasek co ma te ~170 cm wzrostu, a to już lekka przesada.
Warunek powinien być taki że podobny wzrost jej OK, nie rozumiem tego wymogu >180 cm wzrostu.

To tak jakby każdy facet wymagał duże cycki i tyłek, a wiadomo że nie skreśli przez to kobiety, a
  • Odpowiedz
@terminator___ wiesz, kobietom troche sie juz popieprzylo w glowach. Nawet te malo atrakcyjne z wkleslym biustem i plaskim tylkiem maja wieksze powodzenie niz wiekszosc zwyczajnych mezczyzn. Po prostu maja prawo wyboru, wiec szukaja ksiecia z bajki, takiego typowego Chada, ktory oprocz nich wyrucha tysiac innych kobiet, tak samo glupich, jak one. Pytanie tylko, czy warto sie taka Karyna przejmowac? Niech sobie szuka tego ideału o wzroście 1.80
  • Odpowiedz
@Aaaba: to nie Karyna, ale większość kobiet
to wina spermiarzy którzy dają im na każdym kroku atencje

też tego nie rozumiem, że typowa różowa woli gościa z przebiegiem >100 partnerek od gościa bez doświadczenia
  • Odpowiedz
@terminator___ owszem, laski od tego maja gowno zamiast mozgu. Ale te normalne raczej nie beda szukac faceta, ktory koniecznie musi miec wiecej niz 1.80, bo to dziala na takiej samej zasadzie, jak facet szukajacy tylko naturalnych blondynek. Po prostu jest to w uj slabe
  • Odpowiedz
@Aaaba: tylko każda sobie wymaluje włosy i jest git, a facet nie urośnie, chyba że założy buty na obcasie, ale dla większości ludzi to śmiesznie jest, hehe, facet na obcasie beka xD

ogólnie sam pisze teraz z taką wyższą ode mnie, bo ma 180, kurde, teraz pomyslałem że to dziwne trochę...
trochę krepujące by był moment jakbym chciał ją pocałować, nie wiem jakby to miało wyglądać ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz