Wpis z mikrobloga

Na saaba czaję się od pół roku pomysł z audi wpadł niedawno, ogólnie przemawia do mnie fakt wyróżniania się na drodze w saabie ale audiczka szybsza do setki o 0,6 sekundy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem że g#@no a nie różnica i wiele zależy od tego w jakim stanie są bryczki ale chciałbym poznać opinie właścicieli owych samochodów.
  • Odpowiedz
@FiedorJV: dobrze, że Saaby są jeszcze produkowane i nie ma problemu z częściami do nich, gdyby było inaczej to pewnie bym odradził( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FiedorJV: nie wiem jak w audi sie ten TFSI sprawuje, narazie klient ma w C6 i chyba ma zrobione jakieś 20tys bez większwj awarii
Audi nie zagazujesz takim samym kosztem jak B207R, koszty eksploatacji bardzo podobne
@amath: Saab to w większości opel a karoserie bez problemu można znaleźć
  • Odpowiedz
@FiedorJV: wez tego, ktory ma lepsze parametry bezpieczenstwa... bo skoro cie interesuje czy pol sekundy ma mniej do setki, jako kluczowy parametr, to boje sie o losy przydroznych drzew...
  • Odpowiedz
@FiedorJV: A4 jest trochę lepiej wykonane w środku i łatwo je dostać z napędem na 4 buty.
Saab jest fajniejszy, jest łatwość przekładania gratów z Aero i świetnie dogaduje się z gazem
  • Odpowiedz