Wpis z mikrobloga

@isInteger: Trafił się Janusz, który jeździ na oponach do samego drutu tłumacząc, że na drodze jest lód i nie ma różnicy. Gówno masz, a nie lód obecnie na drodze, w życiu chyba w złych warunkach nie jeździłeś
  • Odpowiedz
@isInteger: nie Kubicą, ale jazda z prędkością piechura to lekka przesada. Nie #!$%@? jak #!$%@? w taką pogodę, ale potrafię stwierdzić kiedy kończy się bezpieczna prędkość. I jak mam prawo jazdy od lat 14 to jeszcze nie spotkałem się z taką pogodą, żeby 10km/h było dużo. Gdyby Ci ludzie jechali 20-25 km/h to też by nic się nie stało a przyśpieszenie ruchu o 100%
  • Odpowiedz
jak ktoś się boi w taką pogodę jeździć więcej niż 10 km/h to niech zostawi auto w domu.


@isInteger: czytałeś co wyżej napisałem? jeżeli nie to się zapoznaj. Jeżeli tak to przeczytaj raz jeszcze i jeszcze aż zrozumiesz. To nie takie trudne, poradzisz sobie.
  • Odpowiedz
na drogach jest lód, nic Ci nie pomogą Twoje nowe opony michelin


@isInteger: oczywiście że pomogą
mogę jechać 10 czy 20 km/h a nie 2 km/h

kolejny internetowy mit że na lód nie pomogą żadne opony :D
  • Odpowiedz
@klokupk: Średniej klasy opony zimowe dają serio radę. Nie premium, serio klasa średnia. I po śniegu po mieście jedziesz ostrożniej, ale nie 5km/h. W tym roku jeden dzień mnie zaskoczył lód/śnieg na letnich. Kolosalna różnica.

W Szczecinie raz kierowców zaskoczył śnieg, szybciej poruszałem się rowerem xD
  • Odpowiedz