Wpis z mikrobloga

@pracbazowiec: Powiem więcej. Bardziej niż wariatów w BMW boję się takich zestrachanych kierowców jak Ty, ponieważ jesteście całkowicie nieprzewidywalni w takich warunkach. Taki koksik w golfie to przynajmniej wiadomo że będzie #!$%@?ł jak wariat więc staram się trzymać od niego z daleka (jak tylko to możliwe) i obserwuję co on robi. A taki kapelusznik? Nigdy nie wiesz czy nagle ruszy, zahamuje bez powodu, zmieni pas bez uprzedzenia...
  • Odpowiedz
@kretoslaw25986:
super w twoich oczach jestem już zestrachanym kierowcą, który powinien siedzieć w domu.
Ja się jeździć nie boję, w porównaniu do ciebie potrafię dostosować prędkość do warunków.
przejechałem 60tyś km po miastach i różnych drogach, może to nie dużo ale nie mam ani jednej stłuczki, kolizji czy wypadku ani nawet jednego mandatu... nikt na mnie nie trąbi i nie ma nagrać z moim udziałem.
Chciałbym żeby każdy kierowca był
  • Odpowiedz
@isInteger: Posiadam licencje kierowcy stopnia C, jak widzę takie pierdoły które wypisujesz to aż żal czytać. Prędkość dostosowujemy do warunków, dlaczego ? Zdjęcie poniżej.
I w zasadzie komentarz był bardziej pisany do @kretoslaw25986
Jedzie 10 a wyprzedzam bo on powinien sobie poradzić, a nie radzi to ja mu pokaże... Niby nic ale dla ludzi o mocnych nerwach dodam jeszcze zdjęcie silnika.

Na gpsie w trakcie wypadku komp wykazał niecałe
d.....1 - @isInteger: Posiadam licencje kierowcy stopnia C, jak widzę takie pierdoły ...

źródło: comment_V0FBQTtg7rDeytL9WBHsgd2i8IKHSDEA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@domio111: jeżeli to Twoje to współczuję. Co się dokładnie stało przy tych 30 km/h? Poślizg, najechanie na tył?
Można było jechać 20 km/h. Generalnie to piję do tych umownych 10, bo przejechałem wiele kilometrów w przeróżnych warunkach. Ale jeszcze nigdy w takich, żeby prędkość 10km/h była na granicy bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
@conTEq: kiedyś znajomi z Holandii wracali do Polski, z opon już wychodziły druty ale stwierdzili że nowe kupią w Polsce bo taniej. Na autostradzie w Niemczech strzeliły 3 opony. Koszt holowania do Polski wyniósł ich prawie 2 wypłaty.
  • Odpowiedz
@kretoslaw25986: mój brat mistrz świata któremu zawsze się spieszy i też nie potrafi zrozumieć że jak ktoś jedzie wolno, to nie do końca przez przypadek.

Przy 30 złapał pobocze i potem drzewo. tak mała prędkość a peugeot do wyj* rzucenia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dopiero co kredyt spłacił xD

Ja jestem fanem niemieckich samochodów.( ͡° ͜ʖ ͡°) i tam mam kierunkowskaz.
  • Odpowiedz
@kretoslaw25986: zazwyczaj przy intensywnych opadach śniegu zaraz po deszczu droga jest jak lodowisko. W ciągu kilku lat jazdy 2 razy mi się zdarzyło jechać po takiej. ABS włączał się przy najmniejszym dotknięciu hamulca. Jechałem jakieś 30 km/h prawie przez całą trasę do domu.
  • Odpowiedz
@domio111: cóż. Trochę upada w tym wypadku stwierdzenie że za szybko jechał. Najprawdopodobniej gdyby pobocza nie złapał to by pojechał dalej. Jak się próbuje wyprzedzać jak nie ma na to miejsca to niezależnie ile od stanu nawierzchni skutki mogą być opłakane
  • Odpowiedz
@j3sion: no i spoko. Ja również jeździłem po takich drogach że 30 nie przekraczałem. Tutaj bardziej dyskusja się toczy o tych który się "toczą" z prędkością szybkiego marszu i powodują totalne zatamowanie ruchu
  • Odpowiedz
@domio111 kto co woli ale prawda taka że może i czasem młodzi gniewni w BMW przesądzą i coś odjebią na maksa ale wiem że ja i moi koledzy całe święta trenowaliśmy jak tylko było ślisko i teraz nie tylko lecę całe rondo bokiem xd ale czuję się bardzo pewnie na śniegu, widzę gdzie jest ślisko a gdzie nie, umiem opanować poślizg a nawet jechać poślizgiem na prostej drodze kontrolując go jak
  • Odpowiedz