Wpis z mikrobloga

@dradziak A weź wytłumacz mniej zorientowany. Popsute perfumy, #!$%@?, czy co xD. Ostatnio kupiłem tam tester Dylan Blue i trzymają słabo, nie wiem, czy to batch cienki, czy problem jest gdzieś indziej.
@Delus:
Właśnie nie wiadomo totalnie o co chodzi, bo niby after shave był zielony i taki biszkoptowy, na perfuforum pisali, że zupełnie inaczej pachnie niż to co znają z przeszłości i że to syf jest.
Pachnie jak połączenie mydła, z ziołami i wodą kolońską, a na mojej skórze wychodzą takie stare landrynki.
Co do Twojego Dylan Blue, to prawdopodobnie ze skórą Ci nie współgra, przetestuj na kolegi skórze np.
@dr_love:
Jest straszny.
Już wysmarowałem maila do nich i muszę się dowiedzieć, czy w stacjonarce nie będę mógł zwrotu dokonać.
Serio nasmarowałem im, że ostatnio zniżają się do niespotykanie niskiego poziomu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dradziak: podobne jak u Ciebie, taka typowa woda kolońska z ziołami, nie podszedł mi. Atomizer tak samo słaby cały karton był zalany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dradziak: Ja ostatnio wspominałem o Au Masculin. Brak z bite 5-10ml. Standardowa śpiewka. Nie podoba się proszę odesłać.
Tylko to rzadki produkt i tak tanio kupiłem, że nie odeślę¯\_(ツ)_/¯
@dradziak: a ja trzymam ten flakon od paru dni i chyba robiłem ze 3 podejścia rozkminiając gdzie niby są tutaj te nuty z parfumo i czym się ludzie tak podniecają xD ciekawe czy jeszcze mogę odesłać, dziś będę z tym walczył. Chciałem przetestować ""economic jewels"" I do tego wziąłem aspena i nauticę - nic mi nie podeszło. Paczka życia.