Wpis z mikrobloga

@dradziak: Hm, zaraz, ale ja kupiłem na elnino i mam dokładnie ten sam flakon i dziwny zapach, może to teraz taki właśnie jest kapucyn po reformulacji. Aczkolwiek ja mam butlę pełną i suchą ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@S1ERPU
@ciwu
To nie zmienia faktu, że wprowadzają w błąd konsumenta, gdyż produkt na zdjęciu nie jest zgodny.
Tak trudno zmienić zdjęcia?
Wtedy nikt by nie kupił go i tutaj jest pies pogrzebany.
To jest zupełnie inny zapach, skoro ludzie twierdzą, że jest diametralnie inny od
  • Odpowiedz
  • 0
@ciwu
Odpowiedź to już mi rano dali - jak se Pan chce, to se Pan zareklamuje.
Nie odnieśli się standardowo do żadnej innej treści mojego maila.
  • Odpowiedz
@Delus: Odebralem Dylana. Psikam we "włokieć" dam znac jak skoncze czuc zapach a jak nie dam to sie przypomnij :)

@dradziak: moje zamowienie w 100% dobrze zrobione. Pozostaje mi teraz tylko wymienic probke Midnight in Paris na caly flakon... szkoda ze takie drogie i juz ich nie robia :(
  • Odpowiedz
  • 0
@celuch1920
To dobrze, ale sposób ignorancji przeskakuje już góry i chyba pora napisać to pismo do rzecznika praw komsumenta, bo mi wyleciało z głowy to zupełnie...
Poluj, może wyrwiesz koło 200 zł :)
  • Odpowiedz
@Delus: ja mam 20 listopad 2018. czyli nawet mlodszy niz Twoj ;) po prysznicu dalej czuc dosyc mocno pomimo kapieli w dosyc mocno zapachowym zelu pod prysznic wiec trwalosci Dylanowi odmowic nie sposob
  • Odpowiedz