Wpis z mikrobloga

Nerwica,nerwicą wszystko rozumiem, ale czy to normalne, że od jakiś 2-3tygodni cały czas bez przerwy mi coś dolega? Nawet od razu po przebudzeniu wtedy jest najgorzej w sumie od razu budzę się z wielkim ściskiem głowy, uczuciem ciągłego napięcia,drżeniem całego ciała i jestem totalnie wykończony brak siły na cokolwiek, po lekkim wysiłku fizycznym serce mocno bije, co jakiś czas normalnie strzela mi coś w głowie,szumy w uszach, tiki nerwowe jak już jestem strasznie #!$%@? to jak #!$%@? kręcę cały glową i się trzęse i tak ciągle,brzuch też często pieczę i co jakiś czas jakieś inne objawy,ale jednak ciągle coś jest nie tak. Zasnąć jest ciężko, na niczym skoncetrować się nie potrafie,bo jedynie myśle o tym jak się źle czuję, jak z kimś rozmawiam jestem strasznie przymulony i mam #!$%@? totalne przygnębienie i natrętne myśly. Początkowo miałem bóle brzucha,głowy,kręgosłupa,wszystkiego praktycznie po kilka h dziennie, do tego lęki co jakiś, ale to mijało i jakoś się dało funkcjonować,a teraz to już tragedia wszystko zaczęło się pogarszać odkąd zacząłem brać leki przez 2-3tyg spamilan 5mg i betesda 10mg, potem wizyta u innego psychiatry od razu odstawilem te leki i zamieniłem na 2 razy dziennie 1/4 sedam 3mg i symfaxin er 37,5mg przez tydzien 1 tabletka dziennie potem 2 tabletki, przez pierwszy tydzien po tej zmianie było lepiej, a potem co raz gorzej, dlatego postanowiłem odstawić ten symfaxin, bo już myślałem,że to przez te #!$%@? tabletki tak się czuję i do tej pory biorę tylko ten sedam minęło z 5dni i wcale lepiej jednak nie jest, tylko gorzej. Do kolejnej wizyty u psychiatry zostal mi tydzien, ale już nie wiem co mam o tym myśleć pewnie powie, że powinienem brać większe dawki i ewentualnie zmieni leki i mnie #!$%@?, że w połowie przerwałem leczenie, ale już dostaje #!$%@? czy to możliwe, że są to tylko objawy jakieś #!$%@? przewlekłej mocnej nerwicy czy jednak te leki mogły źle zadziałać na mnie?
#nerwica #psychotropy #depresja
  • 3
@Misz00: Hej, psychotropy na początku nie sprawiają, ze czujesz się lepiej, pierwsze dwa tygodnie przy większości wypadków to porażka, fizyczna, psychiczna i żołądkowa, bo flaki wykręca. Przerabiałam historie nerwicy, w sumie nadal przerabiam, bo nadal się leczę. Mi moj psychiatra przepisał escipram, po 7cach od pierwszej wizyty jest ze mna o niebo lepiej. I nigdy przenigdy nie przerywaj leczenia psychotropami bez nadzoru lekarza, bo robisz sobie krzywdę :( trzmyam kciuki mordko,
Cześć, dzięki za dobre słowa tobie również życzę wszystkiego dobrego, ale no leczenie jednak po części przerwałem, nie była to jakaś duża dawka i długo też tego nie brałem, mimo to jednak no już nigdy tego nie zrobie. Co raz dziwniejsze objawy mnie przerażały i zwaliłem to na te leki do których od samego początku nie byłem przekonany zwałaszcze ze względu młodego wieku (18lat). Ciężko jakoś mi się z tym wszystkim oswoić,
@Misz00: zapytaj lekarza co myśli o kuracji wspomagającej z wykorzystaniem CBD, które nie daje negatywnych skutków, jeśli chciałbyś o coś zapytać - pisz śmiało PW, my pierwsi nie możemy dlatego piszemy na mirko.

Zdrowia życzymy i pozdrawiamy