Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: popularne stacje od zawsze miały to do siebie, że puszczały popularne gówno i (uwaga, to może być dla niektórych szok) wymienione zespoły to jest właśnie popularne gówno, tylko że więcej w nim gitar xD Rok 2018, a ludzie nadal sugerują, że takie przereklamowane zespoliki jak Nirvana czy Soad dla alternatywnych, zbuntowanych nastolatków to jakaś muzyczna uczta i wyżyny ja #!$%@? xDD
@MemeFairy: Cześciowo się z tobą zgodzę :D Nie jest to ambitna muzyka (przynajmniej w częście utworów) ale moim zdaniem lepsze to niż to co obecnie leci :)
Oglądałem sobie całą serie "Tego się słuchało" i mniej więcej muzyka skończyła się w 2004 roku.
Od tego czasu prawdziwa muzyka zeszła do podziemi i nie jest tak popularna a w radiu leci gówno* :D
* z okazjonalnymi wyjątkami
@Niebadzlosiem: człowieku, w dobie streamingu nikt poza oddziałami geriatrycznymi nie słucha radia, żeby szukać w nim nowej, dobrej muzyki. Jeśli naprawdę uważasz, że muzyka skończyła się w 2004 roku i całkowicie zeszła do podziemi to chyba niewiele jej aktualnie słuchasz, a brandzlowanie się nad tym co było kiedyś jedynie zawęża horyzonty muzyczne. Zamiast smęcić, że kiedyś było lepiej zacznijcie słuchać
@MemeFairy: Słucham sporo aczkolwiek mało scrobluje https://www.last.fm/pl/user/toxarz
Zamiast streamingować muzykę mam na dysku bo sporo zespółow nie ma w spotifiach czy yt :D
MUzyka w RADIU skończyła się w 2004 roku, nie jest też teraz najlepiej ale najgorzej też nie. Większość moich zespołów ma sporo lat na karku są po rozpadach/zejściach/solowych projektach jednak godnych młodych następców jak na lekarstwo. rzałem ja
Z jednej strony nuda, bo rok w rok te same piosenki lecą w #topwszechczasow , ale to tylko podkreśla jakie gówno jest teraz produkowane. Wystarczy sobie posłuchać jakiejś eski czy Zeta, tego dla mnie się nie da słuchać.


@Ezev: To podkreśla, że mirki mają skostniały gust i "kiedyś to było". Powstaje masa dobrej muzyki, ale trzeba się ogarnąć i otworzyć oczy, a nie tylko słuchać ledów, floydów i innych takich klasyków.
@Budo: Dla siebie mam masę dobrej muzyki której słucham jednak dziwi mnie to że ludzie wolą słuchać takich crapów jak teraz są popularne/radia puszczają taką muzykę.
Jakoś liczę po cichu że muzyka popularna w 90/milinialna lub coś w tym stylu znowu stanie się modna ;)