Wpis z mikrobloga

W całej tej historii z Danielem najbardziej zastanawia mnie motyw otoczenia:

Że daniel to FAS-#!$%@? to wiemy, ale JAKIM CUDEM siostra Gohy ani NIKT z otoczenia (już nie mówiąc o Kobiecie Życia która nie ma żadnych oporów moralnych przed związkiem z osobą która zajmuje się czymś takim...) nie spróbuje pomóc Gośce?

Jakim CUDEM zakład opieki społecznej, rzecznik praw obywatela, #!$%@? ktokolwiek, nie reaguje na to jak tłusty syn znęca się nad matką?

I nie wyskakujcie mi gimby z tekstami DOROSŁA JEST! NIE JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA!

To tak nie działa dzieci. Jakbyście mieli np. ojca bez nóg, to on będzie zarówno dorosły i w pełni praw umysłowych. I jak temu ojcu np. zostawicie otwarte drzwi do domu Z PREMEDYTACJĄ, zostawicie tam kamerke, ustawicie donejty i pójdziecie na hotel, a tymi drzwiami wejdzie 40 murzynów i będzie wam starego #!$%@?ć w czoko przez 24 godziny, to TAK, jeżeli zrobiliście to celowo, mimo że teoretycznie NIC MU NIE ZROBILIŚCIE, powinniście ponieść karę.

Jak będziecie mu zostawiać te drzwi otwarte 3 lata dzień w dzień, zostawiając mu przy głowie jedynie 2 butelki wódki na pocieszenie, to powinniście zdechnąć w pierdlu za bycie bydlakiem, za celowe doprowadzanie do sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu.

I zanim odpowiecie, że Goha ma nogi... 1- Goha ma stope neuropatyczną/cukrzycową i JUŻ ledwo chodzi 2- Goha ma demencję alkoholową, co czyni z niej o wiele bardziej bezradną niż człowieka bez nóg oraz 3- Ah któż to wpędził Gośkę w tą chorobę?

#patostreamy

#danielmagical
  • 39
@TripleBeam: Odsyłam cię do innego wpisu kolego, Goha ma demencje alkoholową, zespół korsakowa-wernickiego. MOŻNA jej pomóc na siłę - trzeba założyć sprawę o ubezwłasnowolnienie. Warunki w jakich żyje i właśnie TO, jak nic nie ogarnia, oraz przewlekły alkoholizm, zapewniłyby wygraną sprawę.

Następnie można robić co się chce aby jej pomóc, łącznie z opieką stałą, instytucjonalną.
@RafonRafonEssa: Żebys #!$%@? wiedzial xD Mnie to wrecz #!$%@? ta relacja Tucznika z matki siostrą i jej córką. Ten jej tyra siostre (Gohe), a ona jeszcze z nim #!$%@? dobre stosunki rodiznne utrzymuje. Ta cala rodzina jest #!$%@? xD Ja bym #!$%@? wstydzil sie przyznawać, że taki Odyniec z Urzędniczej nalezy do mojej rodziny. Albo Zocha tak samo nienawidzi Gohy jak Tucznik ze jej sie to "podoba" albo oni wszyscy powinni
@Mateo094: Ktoś wcześniej napisał, że Zoha ma pakt z Tucznikiem, że Gohe należy poświęcić w zamian za pieniądze, ja serio #!$%@? zaczynam wierzyć, że oni na tych grillach gadają w ten sposób:

- no jak tam daniel, zdycha ta #!$%@? czy nie w koncu?
- staram się. Kupuję coraz tańszy alkohol. Na sylwestra zostawiłem ją bez okna, myślałem że ją wysadzą w powietrze ale ni #!$%@?...
-staraj się bardziej. Mroczny Pan
@RafonRafonEssa: A zastanawiałeś się, że Goha nie chce pomocy od chociażby swojej siostry? jakąkolwiek by Goha choroby nie miała prócz psychicznej w ŻADEN sposób jej nie pomożesz na siłę. Musiała by sądownie zrzec się swoich praw na poczet innej osoby. I komu? jeżeli nawet ten FAS nie mógł zostać opiekunem "Dawida". Mieszkanie należy do Gohy więc to ona tam decyduje, a dopóki ma profity (a na bank ma) to dlaczego nie