Wpis z mikrobloga

W całej tej historii z Danielem najbardziej zastanawia mnie motyw otoczenia:

Że daniel to FAS-#!$%@? to wiemy, ale JAKIM CUDEM siostra Gohy ani NIKT z otoczenia (już nie mówiąc o Kobiecie Życia która nie ma żadnych oporów moralnych przed związkiem z osobą która zajmuje się czymś takim...) nie spróbuje pomóc Gośce?

Jakim CUDEM zakład opieki społecznej, rzecznik praw obywatela, #!$%@? ktokolwiek, nie reaguje na to jak tłusty syn znęca się nad matką?

I nie wyskakujcie mi gimby z tekstami DOROSŁA JEST! NIE JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA!

To tak nie działa dzieci. Jakbyście mieli np. ojca bez nóg, to on będzie zarówno dorosły i w pełni praw umysłowych. I jak temu ojcu np. zostawicie otwarte drzwi do domu Z PREMEDYTACJĄ, zostawicie tam kamerke, ustawicie donejty i pójdziecie na hotel, a tymi drzwiami wejdzie 40 murzynów i będzie wam starego #!$%@?ć w czoko przez 24 godziny, to TAK, jeżeli zrobiliście to celowo, mimo że teoretycznie NIC MU NIE ZROBILIŚCIE, powinniście ponieść karę.

Jak będziecie mu zostawiać te drzwi otwarte 3 lata dzień w dzień, zostawiając mu przy głowie jedynie 2 butelki wódki na pocieszenie, to powinniście zdechnąć w pierdlu za bycie bydlakiem, za celowe doprowadzanie do sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu.

I zanim odpowiecie, że Goha ma nogi... 1- Goha ma stope neuropatyczną/cukrzycową i JUŻ ledwo chodzi 2- Goha ma demencję alkoholową, co czyni z niej o wiele bardziej bezradną niż człowieka bez nóg oraz 3- Ah któż to wpędził Gośkę w tą chorobę?

#patostreamy

#danielmagical
  • 39
@meemphis11: Argumenty coraz bardziej absurdalne. Siedze na tagu i komentuję - tak samo jak i ty. Nic nas nie różni, tylko to że ty masz niższe IQ, bo schodzisz na absurdalne argumenty typu " JAK CIE TO BOLI SAM JEJ POMUSZ!". Nie, to nie moja matka, mnie bulwersuje zachowanie jej syna. jesli kiedykolwiek pojade do torunia, to nie po to by pomóc Gośce, tylko po to by #!$%@?ć #!$%@? na łeb
@lukan2460: Już odpisywałem że ona MA chorobę psychiczną - sprawdź wykaz chorób psychicznych, pomijając polineuropatię oraz korsakowa, SAM ALKOHOLIZM jest przesłanką do ubezwłasnowolnienia przez rodzinę ABY KOMUŚ POMÓC. Więc mylisz się kolego, ja wiem o czym mówie z doświadczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakim CUDEM zakład opieki społecznej, rzecznik praw obywatela, #!$%@? ktokolwiek, nie reaguje na to jak tłusty syn znęca się nad matką?


@RafonRafonEssa: bo tak to działa w Polsce, wiem z wlasnego doswiadczenia ze nawet jakby sama goha poszła szukać pomocy, to organy miałby na to #!$%@?
SAM ALKOHOLIZM jest przesłanką do ubezwłasnowolnienia przez rodzinę ABY KOMUŚ POMÓC


@RafonRafonEssa: Tak jest podstawą, ale żeby cokolwiek z tym zacząć trzeba zebrać opinie, nie mówiąc, że musi sama z własnej woli przyjść do tego sądu. A kto ma wysłać ją na komisje, aby wydała opinie jeżeli wszyscy mają ją gdzieś, a tucznik na niej zarabia? aby cokolwiek zdziałać wypadało by mieć także opinie od policji, rachunki z izby, opinie sąsiadów