Wpis z mikrobloga

@scotieb Ciesze się że wróciłeś, może widziałeś może nie ten post jak usunełeś konto, naprawde się przestraszyłem że tak bez pożegnania się ze mną,uciekłeś z #przegryw
a tym co o mnie piszą się nie przejmuj, kłamstwa wyzwiska ( w moją strone ) ;) no bo post o wychodzeniu z przegrywu imprezie w powiatowym, żle odebrane sarkastyczne posty o wzroście no i nie popieranie akcji klaudiusza = nalot ataków w moją strone że jestem trollem normikiem i to ze strony jakiś nawet nic o nich nie wiem, czytałem posty tylko tyle że pepe w avku
mam nadzieje że z tym pobiciem nic poważnego ci się nie stało, jakbym mieszkał tam gdzie ty to bym pomógł ci wyjaśnić tych sebiksów

https://www.wykop.pl/wpis/37801067/az-mi-serce-stanelo-co-sie-dzieje-scotieb-usunal-k/132744149/#comment-132744149
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda Przeczytałem wszystko i widzę ze jest w miarę tak jak piszesz. Chciałem wyjść z przegrywu a mam wybity ząb i skreconą kostkę i r-------a torebkę stawową. Więc wróciłem, dzięki za troskę tylko ty i rajder napisali coś o moim odejściu
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: ty won krwa widać za dobry dla ciebie byłem, a ja jeszcze głupi byłem bo chciałem wyjaśnić czemu nie mogłem z wami wczoraj popisać na discordzie, ale nie idż się słuchaj tam tych trolli i bezbeków co ksyw nawet nie kojarze, bo jeden z drugim napisze troll to drugi troll i tak póżniej każdy powtarza to samo, z tym wzrostem to sarkazm ( 3 posty) itp. wszystko jest przez
  • Odpowiedz