Wpis z mikrobloga

@xandra: biorac pod uwage odpowiedz wyglada ze przyznaja ze bylo to wyciagniecie kasy z ministerstwa. Normalny po prostu pokazalby faktury i ceny konkurencji
  • Odpowiedz
@xandra: A Ty czego taka zdziwiona? Kazdy co byl przy korycie od '89 doil kase jak i gdzie tylko sie dalo. Mam nadzieje, ze nastapi zmiana pokoleniowa i cos sie poprawi. Bo do polityki, trzeba miec niestety imho powolanie. A nie jeno pociag do kasy.
  • Odpowiedz
@xandra PiS PO gdzie różnica jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy podatników

Rok 2014

"Ministerstwo pracy wydało 49 milionów złotych na portal dla bezdomnych i innych osób potrzebujących pomocy.
..Tymczasem popularność serwisu jest praktycznie
  • Odpowiedz
@xandra: Zgadzam sie i co najsmutniejsze, zawsze sa te same twarze. Plus troche nowych co jest najgorsze. Kluczem jest powolanie, chec pracy jako Panstwowiec. A tego nie ma, nie ucza chyba takich rzeczy a i marne szanse ze ktos sie z tym urodzi. Smutne jak diabli.
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: Weźmy choćby to, co ujawnił niedawno NIK: ¯\_(ツ)_/¯

Rząd PiS w ubiegłym roku wypłacił sobie nagrody dwanaście razy wyższe niż ekipa PO-PSL w latach 2014-2015 – wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli, do którego dotarło TVN24. W ostatnich latach rządów PO i PSL wydatki na te cele miały być na stałym poziomie.

https://natemat.pl/242571,porownano-nagrody-za-rzadow-pis-i-po-raport-nik-12-razy-wiecej
  • Odpowiedz
"Ministerstwo pracy wydało 49 milionów złotych na portal dla bezdomnych i innych osób potrzebujących pomocy.

..Tymczasem popularność serwisu jest praktycznie zerowa"


@spokojnie_to_ja: Nie jest zerowa, bo ten serwis (emp@tia) nie jest dla bezdomnych, a dla urzędników do obsługi bezdomnych, 500+ i innej paszy dla biedoty.
  • Odpowiedz