Wpis z mikrobloga

@maciek-rudol: Mam tylko magistra, ale nie skompromitowałam się nigdy tak jak pan doktor nauk medycznych, którego zresztą wyrzucono na zbity pysk ze stanowiska ministra zdrowia, także próbuj dalej ( ͡º ͜ʖ͡º) Klauzula sumienia? Za to powinien mieć dożywotni zakaz wykonywania zawodu. Miał leczyć i pomagać, a nie zabobony szerzyć i szarlatanerię! Zawodowo dla mnie jest zerem!
@xandra: Pan doktor nauk medycznych ze specjalizacją z medycyny rodzinnej zarabia pracując w zawodzie co najmniej 120 złotych na godzinę. Jeśli ma własną przychodnię - więcej. Nie wiem jak z jego kwalifikacjami do pracy w Żabce, ale niechybnie ma zdobyte kwalifikacje by zarabiać w swojej profesji większe pieniądze od tych jakie zarabiał jako minister zdrowia.
I nikt Ciebie nie wyrzucił ze stanowiska ministra, bo nikt Ciebie nigdy nie wybrał na ministra,
@maciek-rudol: Jak powiedziałam, dla mnie jest szarlatanem i szerzy zabobony, zawodowe dno. Wierz mi, ludzie są głupi, wierzą w to co chcą usłyszeć, taki człowiek nigdy nie powinien nie tylko zdobyć teki ministra, ale nawet tytułu doktora. Kojarzy mi się z inną barwną postacią, doktorem Złota Łyżka Chazanem, który na aborcjach zbił majątek, obaj siebie warci. Tyle w temacie.
@xandra: Widzę, że boli Ciebie, że tacy ludzie potrafią publikować naukowo, nawet zdobywać tytuł profesora, a Ty możesz tylko twierdzić o swojej wyższości na podstawie poglądów, a nie na podstawie osiągnięć, które nie dorównują im w żaden sposób.
a co to za różnica


@spokojnie_to_ja: no różnica jest taka, że to sumy łącznie z premiami sekretarek w urzędzie w pcimiu dolnym, a te podane przez @xandra dotyczą samych ministrów czyli najwyższego szczebla. Teraz użyj wyobraźni i pomysł jaki to rząd wielkości wychodzi po
zsumowaniu tych premii skoro urzędnicy dostają podobne premie co roku.

@xandra: fajna ta ławka, parę kątowników, trochę dibondu, jakaś empetrójka z ali z piosenkami 128kb i stelaż siedzenia z Solarisa Urbino, ja bym nawet 60k dał za to
@xandra: Nie każdy potrafi publikować naukowo - nie każdego wydadzą. I nie każdy potrafi zostać profesorem. Ja na przykład uważam, że nie mam wystarczającej inteligencji by zostać profesorem nauk medycznych. Ty na razie też nim nie zostałaś.
Możesz po prostu ich wyzywać z powodu poglądów, bo nie masz ich osiągnięć. Niektórzy uważają, że za inteligentniejszych, bo nie uwierzyli w spisek Big Pharma i nie biorą szczepionek. Inni uważają się za inteligentniejszych,
A poza poglądami, nie masz nic.

@maciek-rudol: Mylisz się, ja jestem oprócz tego artystką ( ͡º ͜ʖ͡º) Roland Juno 60, zabawa jak z każdym innym analogowym syntezatorem substraktywnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe kim ty w tym wypadku jesteś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
I nie każdy potrafi zostać profesorem.


@maciek-rudol: Profesor Pawłowicz także się liczy do tej intelektualnej elity która jest wyraźnie mądrzejsza (a już w szczególności bardziej kulturalna) od przeciętnie wykształconego człowieka?
nie ma kryteriów obiektywnych


@maciek-rudol: No to lepiej pozostań przy tym pisarstwie zamiast dyskutować o poglądach. Jeśli moim poglądem jest to, że Ziemia jest płaska, kiedy zostało to ponad wszelką wątpliwość udowodnione tysiące razy, że jest okrągła - to moje poglądy są obiektywnie głupie, a ja jestem obiektywnie debilem.