Wpis z mikrobloga

poznałem dziewczynę na tinderze która kompletnie nie jest w moim guście fizycznym, ale za to w mentalnym jest 10/10 i pierwszy raz od rozstania poczulem takie motyle w brzuchu i zadowolenie z rozmowy. Niedługo planujemy wspólny wieczór. Myślicie że coś może z tego być mimo że się sobie nie podobam pod względem fizycznym(np jesteśmy tego samego wzrostu)? #pytanie #zwiazki #przegryw
  • 15
@ButtHurtAlert: to przewaznie dziala tak, ze jesli to co ona robi bedzie ci odpowiadac w 100% i bedziesz sie z nia super czul we dwojke, to w koncu zaczniesz dostrzegac w niej te lepsze cechy wygladu i bedzie coraz lepiej. chyba, ze absolutnie nie twoj typ/kompletne 2/10 to moze byc problem. jak jest ok z wygladu (i po prostu wolisz cos innego, albo nie bylo tego "czegos" przy poczatkowych kontaktach) to
@Defter No dobra, dzięki wielkie za radę, tak zrobię. Skrzywdzić jej nie chce w każdym razie. Po prostu ma dla mnie parę kg za duzo(ale sama o tym wie) i to głównie to. Ale jedna z nielicznych która nie jest typowa księżniczka co szuka gigachada 190cm+ 15k minimum
@Defter
@mikesparky
@cantom
@Chochlik89
@lukija
@ArthasMenethil Nie wiem czy chcecie ale taka aktualizacja.

Tldr: Mimo wad to jest idealna z charakteru a przynajmniej się wydaje. Mimo wątpliwości przez wygląd chyba dam jej szanse.

Spotkałem się z nią i ogólnie ma zajebiscie do mnie dopasowany charakter, nigdy się z czymś takim u dziewczyny nie spotkałem. Jak ex mnie nawet na początku znajomości lekko #!$%@? i nie mogłem do końca być sobą(otworzyć się) to