Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wbrew pozorom bycie #chad #wygryw to ciężkie brzemię. Już mówię o co chodzi na swoim przykładzie. W tekście rady dla #rozowepaski dlaczego warto być dziewicą do ślubu.

Spis treści
1. Moja historia i wymagania odnośnie lasek
2. Pytanie czy dziewicom by przeszkadzało że miałem dużo pranerek seksualnych.

Jak typowy chłopak zaczynałem od lasek 5/10, potem stopniowo w górę. Obecny wygląd + to że jestem zadbany i wysportowany + mam dobrze płatną pracę i perspektywy pozwala na wyrwanie i zatrzymanie przy sobie niemal dowolnej dziewczyny. Laski które miałem były coraz lepsze, ale związki z nimi wykładniczo krótsze;
np z laską 5/10 byłem 3 lata,
z laską 7/10 rok,
z laską 9/10 3 miesiące
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wyrywanie lasek na #tinder stało się trochę uzależnieniem. W każdej lasce szukałem najlepszych cech po poprzednich laskach i najmniej wad z tej samej puli. Nie potrafię stworzyć stałej relacji mając 26 lat. Nie oferuje nikomu żadnych uczuć. Nie jestem w stanie się w nic emocjonalnie zaangażować. Jest to przekleństwo, jednak jestem w porządku wobec siebie i może czekam na tą jedyną. Nie wiem. Obecnie profil kandydatki idealnej wygląda następująco

- KATOLICZKA - śmieszne niby, ale jeśli laska deklarowała się że chodzi do Kościoła mogłem na 80% założyć że będzie dobrą matką i przede wszystkim żoną nieszukającą wrażeń, a na pewno wierną dziewczyną.
- BRAK PRZYGÓD TYPU ERASMUS - generalnie laski po #erasmus mają nasrane w głowie, !@#uj wie kto ja ruchał i jeśli taką poznacie to koniecznie wymagajcie badań na #hiv i choroby weneryczne. Łatwo od takiej złapać syfa lub nawet egzotyczne choroby. Guma obowiązkowo.
- ROZWIJA SIĘ - nie ważne że ma 170cm i obecnie waży 70kg jeśli już ćwiczy i coś z sobą robi. Z biegiem czasu dojdzie do super ruchable sylwetki. Z resztą to wygląd który szybko przemija. .
- MÓWI O DZIECIACH I MACIERZYŃSTWIE - laski które miały 20-22 lata i wspominały o rodzinie, że chcą już się stabilizować i nie szukają wrażeń stały zawsze najwyżej w mojej hierarchii. Bardzo często z bardzo dobrych i kasiastych domów.
- PŁACI ZA SIEBIE - jeśli laska wymaga że będziesz pajacem który zapewni jej jedzenie, drinki i kino za każdym razem to mów jej do widzenia. Jedyny układ to 50/50 albo raz płace ja a potem ty.
- MA DOBRĄ PRACĘ - laska z hajsem ma swoją godność. Kiedy zarabiasz 10k a twoja laska 2k i ją utrzymujesz i masz swoje mieszkanie to uwierzyłbyś w szczere uczucia czy to że jesteś raczej bankomatem i dawcą nasienia na przyszłego gówniaka? No właśnie. Nie ma mezaliansów, wiąż się z laskami na swoim poziomie finansowym.
- MACIE O CZYM POGADAĆ PO SEKSIE - jeśli po seksie nie zamienicie kilku zdań na temat życia lub innych tematów tylko się przytulacie to raczej nic z tego nie będzie. Laska musi mieć olej w głowie.
- MA SWOJE ZDANIE I ARGUMENTY NA KAŻDY TEMAT - albo ma argumenty albo się nie wpierd!@#$!

Także najchętniej poznałbym dziewczynę typu #szaramyszkadlaanonka która poważnie myśli o życiu. Jeśli laski spod tagu #przegryw myślą że przegrały życie bo nie uprawiały seksu do 23-24 roku życia to nic straconego. Będziecie naprawde wartościowe dla odpowiedniego faceta. Nie ma żadnego sensu się spieszyć. Trzymajcie swój skarb.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Jesteś różową - czy by Ci przeszkadzało że miałem dużo partnerek seksualnych?

  • Jestem różową, dziewicą. NIE 2.8% (8)
  • Jestem różową, dziewicą. TAK 10.2% (29)
  • Jestem różową, nie dziewicą. NIE 6.7% (19)
  • Jestem różową, nie dziewicą. TAK 14.4% (41)
  • Jestem niebieskim - sprawdzam 65.8% (187)

Oddanych głosów: 284

  • 11
PustaBaba: "które nie uprawiały seksu do 23-24 roku życia to nic straconego"

xD
Czyli w skrócie naruchałeś co twoje a teraz szukasz jednorożca, typowa #logikaniebieskichpaskow - bede ruchał ile wlezie ale ustatkuje się tylko dla porządnej dziewicy
W ogóle przychodzi ci do głowy że podobną logikę jak ty mają też inni mężczyźni i nie starcza kobiet żebyście mieli co naruchać jednorazowo i jeszcze uchować jakieś dziewice?
Bicz plis xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua