Wpis z mikrobloga

No to za 10 minut wylot. Obstawiałem Airbusa A330 a siedzę właśnie w B787 Dreamlinerze. Od niedawna interesuje się samolotami więc ciężko mi stwierdzić czy już kiedyś nim leciałem ale mam wrażenie, że chyba to mój dziewiczy rejs tą maszyną. Za niecałe 4h dolecę do Haikou, potem 7h przerwy i kolejny lot do Melbourne. Czas się wygrzać trochę i uciec od tego paskudnego zimna. Taguje #fancommywchinach chociaż "lada moment" będzie fan_comy w Australii. Jak się uda to schowam do torby kangura i będziemy mieć wykopowego kangurka ( )
Myślę co tu jeszcze napisać ale już naganiają by wyłączyć telefon. Ciekawe czy będzie internet w powietrzu. W 2014 roku leciałem A380 liniami Emirates i był darmowy internet na pokładzie w postaci pakietu 10 MB. Ale wystarczyło podać za każdym razem innego meila i znowu było 10 MB. Napisałem wtedy znajomym na messengerze "hej, pozdro z nad Oceanu Indyjskiego". To był szok. Szczerze mówiąc dla mnie chyba większy niż dla nich ( ) do zobaczenia za kilka godzin (albo może i zaraz w powietrzu?)
#chiny #podrozujzwykopem
Pobierz
źródło: comment_FtpETwcOQrAiwA55xnLkuBkM5AjbGiOn.jpg
  • 7