Wpis z mikrobloga

@marek-wozniak-750: no tak dokładnie, sprzed półtora roku recenzja, tak samo jak odszukalem o ammicie recenzje sprzed 2 lat i okazało się że ma defekt że szkielkiem, a dowiedziałem się od osoby prywatnej że jednak niedawno ten defekt usunęli. Dlatego zależało mi na jak najnowszej "recenzji". Niestety o tym zapomniałem wspomnieć.. mój błąd.

Widzę same negatywne opinie o nim a więc chyba pozostanę na ammicie dual coil.
@Pajojajo: trudno zebys znalazl swieze recenzje zabytku /do tego watpliwej jakosci/ ktory aktualnie tylko desperat moze brac pod uwage przy zakupach... ammit nie mial zadnego defektu ze szklem /jedynie szybko rozwiazana niedogodnosc w postaci nakretki pomiedzy szklem i deklem od napelniania/ natomiast glowna jego bolaczka sa przecieki
@marek-wozniak-750: skoro limitless XL mi odpadł to właśnie został mi ammit albo gryfin 25 plus.. Chyba ze jest coś sensowniejszego na edymie bo zawsze stamtąd biorę.

A ten defekt że szkłem w ammicie to chodziło mi o to, że szkiełko nie miało zabezpieczenia przed ruszaniem się i mogło wypadac.

Edit
Szukam czegoś żeby można było zamontować 2 grzałki i żeby to było RTA, bo z RDA albo RDTA nie mam zamiaru
@marek-wozniak-750: pozostanę chyba przy ammicie, aż takich sum wielkich nie chce wydawać szczególnie, że jedyne eki jakie dotąd miałem to vaptio p1, Just s oraz parownika litmiles RDTA. Ale dzięki za chęci.

Tzn może pieniądze nie odgrywają jakieś dużej roli, ale chodzi mi bardziej o to że siedzę w ekach dopiero z 1 rok i mam aktualnie dół od Just S oraz tak jak pisałem na górze litmiles RDTA. Wystarczało mi