Wpis z mikrobloga

#!$%@? ciesz się życiem a nie czas na dupy marnujesz


@ciezka_rozkmina: z czasem to człowiek jest przepełniony tą swobodą i wolnością. Ja już mam coraz bardziej #!$%@? pomysły by zapełnic sobie nudny czas. Brak zmartwień, dostatek wszystkiego też z czasem męczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeyNiX: Też tak miałem. To teraz może czas na konstruktywne pomysły zamiast #!$%@?? Ja na #!$%@? zmarnowałem jakieś ostatnie 10 lat życia, w pół roku konstruktywnych zrobiłem więcej niż przez te #!$%@? 10 lat, w końcu zacząłem realizować plany które wiecznie dokładałem na później.
Chociaż nie powiem żeby jakoś mało zmartwień było w moim życiu, trzeba skupić się na tych pozytywnych rzeczach, które nas spotykają. Tak mi się wydaje ¯\_(ツ)_/¯
Też tak miałem. To teraz może czas na konstruktywne pomysły zamiast #!$%@?? Ja na #!$%@? zmarnowałem jakieś ostatnie 10 lat życia, w pół roku konstruktywnych zrobiłem więcej niż przez te #!$%@? 10 lat, w końcu zacząłem realizować plany które wiecznie dokładałem na później.

Chociaż nie powiem żeby jakoś mało zmartwień było w moim życiu, trzeba skupić się na tych pozytywnych rzeczach, które nas spotykają. Tak mi się wydaje ¯_(ツ)_/¯


@ciezka_rozkmina: #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FeyNiX: Ja zmarnowałem w #!$%@? lat na ćpanie. Teraz w końcu znalazłem jakieś pasje i zacząłem dbać o siebie. Chyba konieczna jest radykalna zmiana stylu życia by znaleźć w końcu swoje miejsce na tym świecie, bez nudy, bez pustki, i co najważniejsze - nie potrzebować do tego innych ludzi a czuć się dobrze będąc po prostu samym sobą.
Mam nadzieję, że uda mi się utrzymac taki stan przez długie lata.
@ciezka_rozkmina: samemu jest ciężko bo czasami przegina się pałę i potrzeba kogoś kto pohamuje, a mając wolna rękę i co gorsza brak ograniczeń budżetowych to juz dzieją się naprawdę dziwne rzeczy jak w moim przypadku.