Wpis z mikrobloga

Na finalny wynik złożyło się kilka wydarzeń, nie ma jednego głównego, nie ma "jednego winnego" tego co się wydarzyło. Tak zupełnie bez oceniania, bez morałów i odwoływania się do emocji:

1. Brak kalkulacji ze strony Pani, czym może się kończyć umieszczanie w Internecie rzeczy, które źli ludzie mogą chcieć wykorzystać do szantażu, okupu, chęci upokorzenia.

2. Ludzie są różni, nie raz stykaliśmy się z informacjami o stalkerach, pedofilach, gwałcicielach, mordercach, ludziach zaburzonych
@xXx_perun_xXx: Doskonała odpowiedź - przynajmniej wiem, że dyskusja z Tobą by była równie jałowa co powierzchnia Marsa.

@Yirmeyahu: porażko życiowa, bo nie jestem takim desperatem i spermiarzem, że muszę oglądać cycki jakichś ekshibicjonistek w internecie - niech zgadnę, Twoim największym osiągnięciem jest benis into vagina i umiejetność oddychania przez nos? Jeszcze to pedale...że masz marzenia o męskich prąciach to nie przekładaj tego na dyskusję, co? A co do pierwszych słów,
@Yirmeyahu: Sprawiedliwe za brak myślenia? No wybacz że Cię oświecę, ale za głupotę się płaci...zwłaszcza gdy publikuje się zdjęcia w takim miejscu.
Widzę, że mamy tutaj jasnowidza który wie co dla kogo jest największa karą xD jak tak, to adekwatnie dla Ciebie karą jest głupota skoro zamiast iść do dziewczyny to się podniecasz .jpg białorycerzu. Już widzę jak piana na pysku Ci się gotuje XD
@Sig_mar: to skąd wiesz o czym mowa w ogóle skoro sam nie chciałeś patrzeć na gole cyce? Nie masz nfsw na czarnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie jara cię anime i prawdziwe cycki powodują u ciebie napływ gniewu. Mówisz, że nie jesteś desperatem i spermiarzem a bronisz ataku na osobę która nigdy nic ci nie zrobila xD benis into vagina I oddychanie przez nos to rzeczy o
@Yirmeyahu:

ciekawe jak oglądasz nagie sceny w filmach


no zajebiste rozumowanie XD scena która może obrazować w filmie fabularnym emocje bohaterów, ich przywiązanie czy coś jeszcze (chyba że mówimy o ślizgaczach...no to #!$%@?, są na stronach do tego stworzonych, więc normalnie) i porównanie do wywalenia cyca dla atencji na portalu gdzie jest całkiem spora grupa spermiarzy, stalkerów i wiele innych osób. Zajebista analogia xD
@Sig_mar: no tak, bo w filmach tylko się ludzie ruchają i wcale nie ma z dupy scen gdzie jakaś laska siedzi na leżaku i ma cyce na wierzchu. Ladacznica #!$%@? aktorka, na stos :D tobie to się wszystko z ruchaniem kojarzy spermiarzu. Zobaczyłeś trochę ciała bez podtekstu i ci #!$%@?
@Yirmeyahu: Jesteś niedorowzinięty, że jedynce co umiesz robić to wyzywać innych? No ale nie wiem po co pytam, musisz być skoro nie widzisz różnicy między grą aktorską i przedstawieniem jakiejś sytuacji/charakteru postaci/cokolwiek innego a rozbieraniem się przed spermiarzami za kilka plusów, ja #!$%@?ę xD
@Sig_mar: nie, po prostu dla mnie kobieta to kobieta, ciało to ciało i cycek to cycek i nie widzę powodu żeby kogoś dojeżdżać bez względu na to gdzie wyżej wymienione zostalo pokazane bo jest to zwyczajnie zle.
Btw. moze dziewczyna jest modelką? Albo #!$%@? wie co? Pozuje naga. To jest powód żeby się zachowywać jak debile?
@Yirmeyahu: A pokazywanie cyców wszędzie i ekshibicjonizm jest już spoko na stronie która do tego nie służy? Istnieje tysiące stron gdzie by mogła coś takiego zrobić i nikt by do tego nic nie miał...ale musiała to zrobić na protalu dla "przegrywów". Całkowicie normalne, pewnie. No i skoro ciało to ciało to tym bardziej - po co pokazywać, skoro to tylko wór mięcha?
Modelką i dlatego postuje takie zdjęcia na wykopie, proszę