Wpis z mikrobloga

@Rapepo: ojej, ładna dziewczyna - nie krzywdzić ładnej dziewczyny ;_;

#!$%@? jesteście? Nie wiem czy zamiast mózgów macie organizmy jednokomórkowe, ale wstawiając takie zdjęcia w przestrzeń PUBLICZNĄ można się liczyć z różnymi reakcjami. I nie każdemu się podobają takie ekshibicjonistyczne zabawy niedowartościowanych panienek. #!$%@?, jesteście jak jakieś szczeniaczki napalone że takiego czegoś bronicie...
Sigmar - @Rapepo: ojej, ładna dziewczyna - nie krzywdzić ładnej dziewczyny ;;


#!...

źródło: comment_qWdFNE8vIiixRdRNbFn957V4wSN6ctM9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
@Sig_mar: to że komuś się nie podoba że wstawia swoje zdjęcia nie znaczy że ma prawo ja wystalkowac i dręczyć. To że nie podoba mi się Twoje zdanie nie znaczy że mam Cię dojechać typie. Przegrywy są tak zakompleksione że sami sobie kręcą bat i dziwią się że są przegrywami. Niech giną xD
  • Odpowiedz
@kierowcakumbajna: Zwykła kontrreakcja do zaobserwowanego zjawiska. Bronisz ameby bo nie użyła mózgu? Naprawdę pokolenie około dwudziestolatków nie wie co się może w internecie odwalić gdy wstawia się takie rzeczy? Trafiło na kogoś kto sobie zaczął bekę kręcić. Mogło trafić na kogoś kto by ją jeszcze dokładniej wystalkował i zgwałcił. Jakie kompleksy? Wypowiadają swoje opinie na temat rzeczywistości a Ty wyjeżdżasz z jakimiś określeniami które podbijają Twoje ego. Nie ma to jak
  • Odpowiedz
@Sig_mar: czy ja komuś robie krzywdę wstawiając swoje nagie foty - nie. Czy wy komuś robicie krzywdę stalkujac, obrazajac, nachodzac - tak. Jak ci się pedale nie podobają gole laski to wrzuć przegrywie odpowiednie tagi na czarną listę, porazko zyciowa
  • Odpowiedz