Wpis z mikrobloga

O, shout box na wykopie, jak to się stało że o tym nie wiedziałem? #clueless
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@maver: Mikroblog szeryfie -_-


@anonim1133: aj tam, za moich czasów (jakieś 8 lat temu) na taki gadżet mówiło się shoutbox. Sam nawet pisałem coś takiego w php na mojej stronce.
  • Odpowiedz
@piotrekkk: Ale mi możesz zaufać :)

@maver: A kto nie pisał czegoś takiego na swoją stronę? :P Zabwaniejsze były takie linkboxy, gdzie można było za darmo się zareklamować na większych stronach. I ostatnie kilka linków się wyświetlało w takim boxie. Ale umarło to to dawno temu.
  • Odpowiedz
  • 0
@maver: Trochę dziwne te shoutboxy pisałeś, skoro dało się w nich tworzyć oddzielne wątki...


@rotfel: fakt, nie było komentarzy do wpisów, ale główna idea była taka sama - krótkie publiczne wpisy, jako dodatek do głównej zawartości strony.
  • Odpowiedz
  • 0
@marwiec: nie jestem aż tak aktywnym userem wykopu. A mikroblog odkryłem przez przypadek teraz sprawdzając aplikację wykopu na iPada. W przeglądarce jakoś nigdy nie zwrócił mojej uwagi.
  • Odpowiedz
@paffnucy: jesli dla Ciebie swietrdzenie "siedzisz tutaj 6 lat i dopiero teraz odkryłeś MB" jest równoznaczne z "MB istnieje od 6 lat" (którego nawet nie napisałem), to przypro mi, ale nie masz racji.
  • Odpowiedz