Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wkurza mnie roszczeniowość ludzi spod tagu #przegryw
Zacznę od tego że jestem #rozowypasek i mam konto od kilku lat na wykopie, ale nie chcę się ujawniać żeby pozniej życiowe ofermy nie jęczały mi pod każdym wpisem jaka to ja okropna i zła.
Przegrywy cały czas jęczą jakie to kobiety mają wygórowane wymagania i oczekują nie wiadomo czego. No to pochylmy się nad tymi KOSMICZNYMI wymaganiami, a właściwie nad jednym o który jest masę płaczu.
-"Facet musi mieć przynajmniej 180cm wzrostu."
Wow kobiet chce mieć faceta ŚREDNIEGO wzrostu, tak średniego bo właśnie przy takiej wartości oscyluje dzisiejsza średnia wzrostu mężczyzn w Polsce. I co z tego? Problem w tym że rozowa chce się czuć przy kimś bezpiecznie i nie wyglądać jak matka z dzieckiem, albo siostra z chłopakiem z gimnazjum? Kiedy czytam wymagania przegrywów "kobieta musi być dziewicą, mieć idealną figurę, twarz, określoną ilość partnerów przed nim" to te wymagania dziewczyn odnośnie wzrostu mężczyzny naprawdę nie jest wygórowane. Sama mam 170cm, a żaden mój chłopak nie miał mniej niż 185cm i co w tym złego? Mam wiązać się z kimś kto mnie fizycznie nie pociąga? Tego chcecie?
#tfwnogf #logikaniebieskichpaskow #logikaprzegrywow


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawda jest taka, że po jednej jak i po drugiej stronie są takie osoby. Są faceci, którzy nic nie potrafią zrobić, nawet ramki ze zdjęciem powiesić, wyprać sobie bielizny, ani zadbać o siebie i narzekają na kobiety, jak i kobiety, które swoją wagę tłumaczą genami, poza spędzaniem czasu na FB i insta, nie potrafią nawet ziemniaków ugotować czy posprzątać dobrze. Każdy ma jakieś swoje wymagania i to normalne, skoro wymagam
OP: @kwasnydeszcz:
ale tak jest prawda wystarczy wejść na wiki
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_average_human_height_worldwide#cite_note-111
i widzimy że średni wzrost w Polsce u facetów wynosił 178.7 cm, badanie jest z 2010 roku więc ta średnia raczej urosła niż zmalała. Także mówienie że 180cm to średni, a nie żaden nadzwyczajny nie jest żadnym przekłamaniem
@chlodny__klecha:
aż tak cię to boli?
@przegrywanieToMojaPasja:
i czemu ma to dowodzić?
@Polkopsky:
Są sfrustrowani bo? Bo kobiety
@odpad_biologiczmy: a może zaakceptuj to i jednak ruchaj? Z pewnością nikt się Tobą nie interesuje, bo "karzełek, he he", no błagam

@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem Twój punkt widzenia i też mam dosyć bólu tyłka o wzrost na tym portalu. Większość moich koleżanek jest wyższa ode mnie i nic w tym dziwnego, że szukają faceta, przy którym będą mogły założyć szpilki i nie wyglądać jak wielkolud. Każdy ma jakieś tam swoje wymagania. Ale
#!$%@?łaś mnie teraz. Nie zamierzam tego akceptować. Wolę już zadłużyć się na 10 lat, żeby wydłużyć sobie nogi, zamiast godzić się na bycie pogardzanym przez kobiety.