Wpis z mikrobloga

Rok 2018 za nami trzeba zadać sobie pytanie co dalej z patostriami i jak nas mogą aktorzy jeszcze zaskoczyć, w każdym razie potrzebna jest głęboka reforma strimów:
1. Magical - kolejną postacią, która chciała go #!$%@?ć na hajs a raczej zabrać swoje był Icek. Gruby traci kolejne argumenty ostatnim bastionem jest Pezet, który jest sprytnie wplątany w grę Grubego. Jeżeli przestanie być psem straci Olę, hajs. Brak perspektyw zaglądnie w oczy i znów pojawi się temat emigracji. Gocha i Jaca coraz głośniej mówi się o odwyku Gochy a to zakończy streamy. Tak samo obsrane nachy Gochy i #!$%@? Jacy staje się powoli nudne. Motorem napędowym Tuczenki są teraz Madki oraz #!$%@? Pezeta Burgerem ale to też się skończy. Lenistwo Tuczenki pcha go w otchłań, bo w pewnym momencie nie będzie sensu oglądania tej stypy. Tu także kłania się jego hamowanie dymów i #!$%@? na nowych aktorów, którym żal jest zapłacić.
2. Rafonix - nie będzie już pięknych dymów w stylu "#!$%@? ci na #!$%@?ę", wyjaśniania sprzedawcy itp. Rafonix już dawno zdechłby razem ze swoimi borowikami, gdyby nie podał mu ręki jego największy wróg Magical w postaci Fame MMA tak to już dawno o Rafonie nikt by nie słyszał.
3. Rafatus - absolutny król, nikt myślę nie zbliży się do jego poziomu. Piękna historia od miętówki, show upa i altanki. Ja liczę, że powrót z glonojadem nie wyjdzie i ten "normalny projekt" zamieni go w postać "miętowego króla"
4. Mahonek - bezbezja od lat dla mnie.
5.Ksiądz TV - nie mogę patrzeć na jego ryj i poziom negatywnej jak dla mnie patoli. Brak pierwiastka śmieszności
6.Kononowicz - liczę na dalsze ćpanie majora ale tutaj różnie może być
7.Bystrzak - #!$%@? menele i tak w kółku wieje nudom.
8.Jachimek - powiem tak był potencjał ale to jachimek więc no
9. Małysz największa nadzieja na lepsze jutro chociaż brak charyzmatycznej postaci, która by to pchnęła.
Czeka nas ciężki dymowy rok choć w tym świeci wszystko jest możliwe.
#danielmagical
  • 10
@Savage2999: Jak Magical sie skonczy to i patostreamy sie skonczą, chyba ze znajdzie sie ktos to bedzie podobny content co Magical robil. Goha pojdzie na odwyk styczniu to i streamy sie skonczą bo nikt nie bedzie oglądać Tucznika, Garbacza i Ćpezeta. Znaczna większość ogląda streamy ze względu na Gohe by ją triggerować donejtami. No chyba ze powrócą do starych dymów czyli calonocne remonty, #!$%@? sąsiadów, bojki z Nowakiem itd. A jak
@jebbun: jak z takim podejsciem pojdzie na odwyk na 2 tygodnie, tylko po to by odbębnić i wrócić do chlania to trafi do ciupy na odróbki. Pewnie sąd zadecydował, że Goha wybiera albo odwyk albo do ciupy. I nie sądze ze pobyt w zakładzie zamknietym bedzie trwal 2 tygodnie. Mysle ze minimum 2-3 miesiące, bo co to jest 2 tygodnie...