Wpis z mikrobloga

@Aequitas87: w euro RTV AGD jest 65 cali Sharp w cenie innych 55 cali th 2799 zł. Kozak ale słabe odświeżanie niestety, pod konsole nie koniecznie chociaż mam samsunga 65 z podobnym odświeżaniem i nie jest najgorzej. Jeżeli zależy ci na maksymalizacji użyteczności konsol zainwestuj w coś mniejszego ale z lepszym odświeżaniem. SONY jest kozakiem w tym względzie. Co do konsol nie ma różnicy jeżeli chodzi o grafikę, nie daj sobie
@lawanty: na xboxie masz bardzo mało exclusivów z dobrą fabułą, i generalnie gry tam są mocno skoncentrowane na multiplayerze. Za to na PS4 masz wszystkie crossplatformówki, większość gier z dobrą fabułą jest dużo wcześniej dostępne(np. Nier:Automata na xboxa wyszedł ponad rok po PS4), jest dużo więcej exclusivów, no i praktycznie cała japońszczyzna(w sensie Capcom, Bandai Namco, Tecmo, Square Enix, NIS) jest robiona głównie pod kątem playstation
jak pisałam, jeśli nie planujesz multi, czyli wolisz gry singlowe, to tylko PS4


@e-w-a: ja gram w gry singlowe i wziąłem Xbox One X - mam wyświetlacz 4k, PS4 Pro chodzi jak suszarka, exclusivy z PS4 (jak na razie) nie podobają mi się. Jak będę potrzebował to dokupię PS4 Slim :)
@Aequitas87: zależy czy kupujesz nowke czy używane, czy w kredo czy gotówką. No i jak TV 4k.

Bo Jezeli używane ale Tv nowe, bierz pro. Jak tv bez 4k bierz zwykle. Jak nowe wszystko to zobacz jak duża różnica w cenie (brałbym pro), a jak wszystko kredyt to bierz pro.
@Aequitas87: Mam Xbox one, polecam. Bardzo ciche chłodzenie (PS4 wyje), przepaść jeśli chodzi o multiplayer, kompatybilność wsteczna i tańsze gry. Kupujesz Xbox live gold na rok za 170zł, i co miesiąc masz kilka darmowych gier (często AAA) i co tydzień mnóstwo gier przecenionych, w większości najlepsze tutuly. (ME Andromeda kupiłem miesiąc po premierze za 140zł). Celuj w wersję z dyskiem 1TB bo gry zajmują po 100giga+
Jeśli chodzi o TV to
@e-w-a: Zgodzę się tylko jeśli chodzi o japońszczyznę. We wszystkich innych kwestiach Xbox miażdży PS4. Ma bardziej dopracowane gry (na PS4 są większe dropy FPS, vide wiedźmin 3), nie ustępuje liczbą dobrych exclusiwów. A jeśli chodzi o multiplayer to jest przepaść, po kilka serwerów na każdym kontynencie, niskie pingi, mnóstwo graczy online, system achievementów. Dodatkowo Xbox nie wyje i ma lepszego pada (i wymienne baterie w nim)