Wpis z mikrobloga

Witam, mam takie pytanie
Planuje kupno #konsole, pierwszej w zyciu.
#ps4 czy #xboxone?
Oraz przy okazji chce zmienić #tv na coś w granicach 55-60 cali pod konsole, netflixa, YT, oglądanie z kanapy 4 metry dalej. Czy możecie coś doradzić?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mi niebieski pomodował tak, że chodzi cichutko i sie nie grzeje :P


@e-w-a: jak pomodował? Siedziałem obok takiej konsoli metr i dla mnie nieznośny hałaś, z XOX nie było tego problemu.
  • Odpowiedz
@dymel: zrobił coś w stylu tego co xbox ma, tylko odwrotnie - wlot powietrza od góry, jakiś inny wentylator zamontował, w każdym razie no chodzi to tak że konsoli praktycznie nie słychać
  • Odpowiedz
zrobił coś w stylu tego co xbox ma, tylko odwrotnie - wlot powietrza od góry, jakiś inny wentylator zamontował, w każdym razie no chodzi to tak że konsoli praktycznie nie słychać


@e-w-a: czekaj - przecież XOX ma chłodzenie cieczą - takie coś zamontował? Tak czy siak - mody sprzętowe (oprócz dysku) to brak gwarancji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aequitas87: weź sobie pod uwagę jeszcze koszt gier. Na xone jest teraz całkiem fajna usługa - game pass, gdzie masz dostęp do ponad 100 gier za 40 zł miesięcznie, albo w promocji teraz 240zl w euro AGD na rok.

Ale tak jak ktoś wyżej pisał, jeśli znajomi mają PS4, bierz PS4, jeśli mają Xboxy, bierz Xboxa.
  • Odpowiedz