Wpis z mikrobloga

@darkroad: @Enfi: nolan to podkask, juz lepiej hjc jakies tylko tam mechanizm od blendy jest awaryjny czesto.
Ewentualnie shark jakis, cenowo to nawet z malowaniem sie zmiescisz
@Morf: problem w tym ze fotochrom ma poki co shoei i bell, moglby inne firmy to wprowadzic
  • Odpowiedz
@wtchr: bo mialem n86 i w porownaniu do sharka za ta sama cene to nolan jest jak ls2. Na minus dla nolana jest; blenda siegajaca do polowy nosa, gorsze wyciszenie, strasznie duza skorupa kasku, gorsza wentylacja, gorszy pinlock, slabszy podbródek
  • Odpowiedz
@Pszemekk shark i nolan to ta sama półka i nie zachwalalbym żadnej z tych marek. Shark był dla mnie zawodem, kupiłem Nolana i o ile nie ma tych samych wad, to ma inne. To kaski do zakupu z konieczności a nie dlatego, że mają jakieś zalety.
  • Odpowiedz
@wtchr: jak dla mnie miedzy nolanem n86 a sharkiem spartanem to przepasc straszna na korzysc tego drugiego. A cena nowego byla praktycznie taka sama.
Wiadomo, ze to nie jest najwyzsza polka kaskow, ale i tak shark > nolan
  • Odpowiedz
@darkroad: jedź do sklepu i przymierz, co z tego że ktoś ci napisze "bierz DUPA XI Z2 najlepszy kask w tej cenie" jak potem założysz na głowę i się okaże że jest niewygodny? kask się wybiera w przymierzalni nie internecie
  • Odpowiedz