Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Przez święta poczyniłam taką poszetkę dla chłopaka i chciałabym Was zapytać o opinie. To już kolejna, która wyszła spod mojej ręki, kilku znajomkom bardzo się spodobała, więc pomyślałam, że może warto wyjść z tym gdzieś dalej #wykopefekt ʕʔ sama wyszukuję dobre materiały (do tej pory bawełna, bo zależało mi na nietypowych wzorach, ale jedwab i len też wchodzą w grę) i ręcznie obszywam. Zawsze chciałam zrobić coś swojego, więc czas najwyższy ruszyć z takim projektem po godzinach!
Jeśli przypadnie Wam do gustu to mogę zrobić Wam # rozdajo, a jeśli ktoś chciałby poszetkę własnego projektu to piszcie na PW, coś pomyślimy!

#modameska #moda #ubierajsiezwykopem #tworczoscwlasna #handmade
zapomnialamlogin - Cześć Mirki i Mirabelki!
Przez święta poczyniłam taką poszetkę dla...

źródło: comment_aZIprVvIDIkY2Btp7yJDzDPTcC3D0ajP.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Mr_Nuffin_Dindu: tej tej janusz hamuj. Dziewczyna poświeciła czas, wybrała materiał, dobrała niteczkę, wycięła, obszyła na maszynie. Nic? No to podeślij fotki twoich (specjalnie z małej litery) poszetek.
  • Odpowiedz
@zapomnialamlogin fajna, ale według mnie, powinna być ze wzorem z dwóch stron-niekoniecznie takim samym, nawet samo tło bez kotów, ale poszetke można układać tak, aby tylna część też była widoczna, i według mnie wzór tylko z jednej strony odbiera tutaj wiele możliwości
Ogółem bardzo fajne, ale pomyśl nad tym, aby była dwustronna :)
  • Odpowiedz
@derekperek122: no nic na siłę, rozumiem dlaczego może się nie podobać! ja uwielbiam takie śmieszkowe wzory po prostu, klasyczne poszetki można znaleźć wszędzie. mój chłopak ubiera się zwykle elegancko, ale takie dodatki jak poszetka lub skarpety fajnie podkręcają stylizacje
  • Odpowiedz
@Cisi: zgadzam się, wyglądałaby dużo fajniej, ale niestety ograniczają mnie troszkę materiały (dwustronne materiały nie są takie odjechane, a nie mam możliwości tworzenia własnych wzorów na tak małą skalę). Ale jak tylko nadarzy się okazja to jak najbardziej!
  • Odpowiedz