Wpis z mikrobloga

@SemiDran_: jeśli po zdjęciu okularków i zgoleniu wąsa dalej będzie w jakiś sposób manifestował pomysł na siebie i dbanie o swój wygląd to atencja się dalej będzie zgadzać, bo to właśnie o pomysł na siebie chodzi, a nie o tego konkretnego sarmackiego wąsa.
@Horkheimer w sumie to świadomie nie celowałem w ten "alternatywny" styl. Miałem długo zapuszczają brodę, zaczęła wyglądać mocno nieschludnie (w skrócie "jak łoniaki"). Podczas golenia dla zabawy zostawiłem bródkę i wąsa. Spodobało mi się na tyle, że zostawiłem, szczególnie że byłem wtedy zaraz po zerwaniu z dziewczyną, więc zmiana się przydała :P
@Brandzlotechnik: ale ja nic w jego kierunku nie powiedzialem na poczatku tylko tych tepych rozowych!! Niech kazdy nosi co lubi. Chodzilo tylko o to ze rozowe nie leca na chadow. One po prostu lubia cos nienormalnego. Im glupiej tym lepiej. I chodzi tylko o te karyniska z komentarzy. Nie chcialem opa obrazic ale wymagal tego bol dupska tych c00rev p0lek
@SemiDran_: Pierwsze dotrze słyszę. Jedna mirabelka mi tu pisała, że fajne, że jestem łysy bo takich lubi. Obecnie tatuaże. Kiedyś jedna dziewczyna mi powiedziała, że lepiej mi z włosami ale nie jest to problem. Także nie wiem skąd te stwierdzenia o łysych i polkach ¯\_(ツ)_/¯
@Christophy dzięki! Wbrew pozorom, jest to sporo łatwiejsze niż się wydaje. Przez jakieś 8-9 miesięcy zapuszczałem brodę, potem pozbyłem się większość i zostało to co widać. Sam wszystko przycinałem trymerem i nożyczkami do obecnego stanu. No i kupiłem wosk do wąsów, który wbrew pozorom robi dużą różnicę w tym, jak się układają i wyglądają :P