Wpis z mikrobloga

@OfCourseIStillLoveYou: Z calym szacunkiem, ale Polacy sa 500x lepsi niz chocby bezzębni zaniedbani Brytyjczycy, a mimo to p0lki na nich lecą jak powalone, bo zagraniczny i kasa z benefitow. A ten koles na zdjęciu przeciez wyglada w porzadku, to jest taki 5-6/10 koles i jego odpowiednikiem jest wlasnie przecietna Polka
  • Odpowiedz
@OfCourseIStillLoveYou: Mieszkalem w UK. Przeciętny Brytyjczyk gdyby byl Polakiem mialby tu note 1/10. Sa NIEWIELE lepsi niz ich kobiety, ktore sa najgorsze w calej Europie. Do tego Brytyjczycy są prawdopodobnie najglupszym narodem. Przeciętny Brytol: za dlugie spodnie dresowe, za duza bluza, ktorą nosi codziennie 7 lat, braki w uzębieniu, mentalnie poziom 11 latka, pryszczaty ryj. Są naprawdę uber odpychający. Do tego 1/3 ludzi tam ma jakies wady zgryzu, postawy itd.
  • Odpowiedz
@andriankowalski13: Co xD
Mieszkam w dużym mieście i codziennie widuje wiele naturalnie ładnych, szczupłych i zadbanych kobiet, a przystojny facet to jakiś niewielki %.

To dziwne, bo nie znam żadnej polki, która jest z turkiem xD
Właściwie to wszystkie takie pary, które znam to kobieta Polka i facet z zachodu, wiec chyba mało widziałeś xD
  • Odpowiedz
@andriankowalski13: Wtf Ale co z tego kto jakie polki zaliczył? xD My tutaj rozmawiamy o urodzie, a Ty przeskakujesz na inny temat, byle by tylko poniżyć Polki xD Typowy przegryw jest typowy.

Najpierw piszesz, że Polki nie mają powodzenia, a potem, że każdy je zalicza xD

Jakoś nie słyszy się o polakach, którzy są zaliczani przez zagraniczne kobiety xD
Może dlatego, że nawet tym przeciętnym turystkom się nie podobają? xD
  • Odpowiedz
Mieszkam w dużym mieście i codziennie widuje wiele naturalnie ładnych, szczupłych i zadbanych kobiet, a przystojny facet to jakiś niewielki %.


To dziwne, bo nie znam żadnej polki, która jest z turkiem xD

Właściwie to wszystkie takie pary, które znam to kobieta Polka i facet z zachodu, wiec chyba mało widziałeś xD


@OfCourseIStillLoveYou: Nie no ziomek co Ty opowiadasz. Powiedz mi skad jestes to Ci moze palcem doslownie pokaze.Tu nie chodzi o to, ze to ma byc Hiszpan. To moze byc nawet Słowak byle nie byl miejscowy, czaisz? Kiedys na imprezie udawalem Szweda, a kolega GRUZINA. Branie 5x takie
  • Odpowiedz
: Uważasz, że w całej Europie tylko Włosi wyglądają lepiej od Polaków? lol


@adam-nowakowski: Zauwazalnie to tak, bo reszta jest mniej wiecej podobna. Tylko jak sie trafi git Hiszpan, to zaraz jest jacy to oni sa super. A nieprawda, bo wiekszosc z nich to takie male wymoczki
  • Odpowiedz
Wtf Ale co z tego kto jakie polki zaliczył? xD My tutaj rozmawiamy o urodzie, a Ty przeskakujesz na inny temat, byle by tylko poniżyć Polki xD Typowy przegryw jest typowy.

Najpierw piszesz, że Polki nie mają powodzenia, a potem, że każdy je zalicza xD


Jakoś nie słyszy się o polakach, którzy są zaliczani przez zagraniczne kobiety xD

Może dlatego, że nawet tym przeciętnym turystkom się nie podobają? xD


@
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: Włosi są IMO poza konkurencją i faktycznie wyróżniają się na tle reszty Europy; mają styl, wygląd i mimo wszystko są postrzegani jako osoby zamożne (zwłaszcza z perspektywy Europy wschodniej). Ale są jeszcze Skandynawowie, Holendrzy czy chociażby Grecy, a nawet Jugole (ci ostatni głównie z uwagi na wzrost) wśród których procent atrakcyjnych mężczyzn jest moim zdaniem wyraźnie wyższy niż w populacji Polaków.
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: Ja o prawdziwych Holendrach slyszalem slabe opinie, ale nie wiem. Skandynawowie, to jest temat rzeka. Ja mam spore powodzenie i wyglądam wlasnie jak Szwed, nawet slyszalem od Szweda, ze jestem bardziej szwedzki niz przecietny Szwed. Aczkolwiek mimo powodzenia nie uwazam, ze taki styl jest jakos bardzo pożądany, bo jednak jakies 80% wolałoby bruneta, wiec ich tez bym nie wywyzszal. Polak ma przewalone jak jedzie robic za typowego robaka. Jak
  • Odpowiedz