Wpis z mikrobloga

Hej. Czy jest taka instytucja do ktorej mogę isc z konkretnym planem na #kupnomieszkania , wszystko wiem juz jak ma wyglądać, ile chce wydac i jaka lokalizacja i zeby znalezli mi wsrod deweloperow takie odpowiednie? #wroclaw to moje pierwsze kroki w tym kierunku, możecie opowiedziec jak zabieraliscie się do kupowania swoich mieszkan? moze @Projekt_Inwestor pomoże.. #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@popiolka lepiej sama wytypuj okolicę, potem szukaj po kolei po inwestycjach. Pośrednicy to rak - nic nie wiedzą a procent biorą od obu stron.
Możesz też udać się bezpośrednio do biur deweloperów, którzy mają teraz dużo otwartych budów: Atal, I2, Rafin, Archicom
  • Odpowiedz
@popiolka: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Na początku najlepiej udać się do doradcy finansowego w celu sprawdzenia zdolności kredytowej, jak masz hajs to do biura nieruchomości
  • Odpowiedz
@popiolka: Platinum eye - firma z siedzibą na Śleżnej, nieopodal szpitala wojskowego. Kompleksowe doradztwo dot. nieruchomości, a następnie kredytu. Usługa dla klienta jest całkowicie bezpłatna. Sam korzystałem (finalnie mieszkanie wybrałem sam, a kredyt poprowadzili mi od a do z) i naprawdę polecam. Wszystko na super poziomie - będzie Pani zadowolona! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@popiolka: Miałem ten sam problem! ( ͡° ͜ʖ ͡°) I po czasie, gdy w szafce odkładałem kolejną teczkę z dokumentami, bardzo szybko uznałem te obawy za uzasadnione. Dla zwykłego śmiertelnika - nie do przejścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie martw się - w razie czego masz też mnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@popiolka: W moim przypadku obeszło się bez pośredników. Serio, to nie jest takie trudne coś znaleźć, tylko trzeba wiedzieć czego się szuka i jakie kwestie traktować priorytetowo.

Jakbyś podała mniej więcej lokalizację, metraż mieszkania, rodzaj kuchni, liczbę pokoi, standard wykończenia części wspólnych, docelowe piętro położenia mieszkania, stronę świata w którą skierowane mają być okna itd. to można byłoby porozważać coś tutaj.
Planujesz zlecić wykończenie na klucz, czy podejmiesz się tego
  • Odpowiedz