Wpis z mikrobloga

@qqqruqq: @Travva: To tylko zdjęcie. Do niego pewnie pościł ze 2 dni o niczym, do tego odpowiednia poza i światło + zawsze jest photoshop. Nikt nie wygląda tak przez 100% czasu chyba że nic innego nie robisz jak się zajmujesz pielęgnacją takiej rzeźby. Ale wtedy to nawet nie pożyjesz bo nie pojesz tak jak trzeba ani nie popijesz
  • Odpowiedz
@qqqruqq
@Travva 1,5 h na siłowni 3 x w tygodniu przez rok i pilnowanie kalorii i białka i myślę że jak ktoś nie jest mocno zaniedbany to taką sylwetkę ma zapewnioną, on wcale nie ma jakiegoś super ciała
  • Odpowiedz
@Travva wydaje ci się, policzysz wszystko przez 2 tygodnie i na później na oko będziesz wiedział ile masz zjeść, budowanie sylwetki to naprawdę prosta sprawa, jeśli nie masz problemów zdrowotnych
  • Odpowiedz
@niemamnicku0: żeby takiego mieć musiałbym najpierw tak wyglądać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@MarianAlkoholik: dieta "żryj więcej o xxx gramów białka", plan treningowy "a to jakoś sobie proste ćwiczenia wyciskanie takie czy inne porobię na początek, żeby mieć jakieś podstawy do ćwiczenia bez kontuzji.. ".

Kurczę, po prostu gdy zaczynałem liczyłem na to, że nie będzie to kolejna
  • Odpowiedz
@qqqruqq no stary, po pół roku nie ogarniasz jeszcze podstaw, to się nie dziw, że nie ma efektów

Zaczynaj od zera, zapomnij o wszystkim co robiłeś do tej pory

Weź trening FBW, może to być Stronglifts 5x5, FBW Sakera, Greyskull LP (tu odsyłam do tagu #fullborsukworkout). Twój trening na się opierać na przysiadach, martwych ciągach, wyciskaniach leżąc, stojąc, wiosłowaniach i podciąganiach. To jest podstawa, można do tego dorzucić ćwiczenia akcesoryjne i na tym opierają się wymienione
  • Odpowiedz
przysiadach, martwych ciągach,


@MarianAlkoholik: tu po pierwsze z moimi lewymi rękami do techniki jakichkolwiek ćwiczeń boję się, że kolana mi eksplodują xD. A po drugie lekka skoliozka here i nie mam jeszcze żadnego researchu zrobionego na temat tego, jak obciążanie ciała na stojąco na nią wpłynie :/.

189 cm ~75... no po wigilii to pewnie z ~77 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Celowałem w minimum 150
  • Odpowiedz
@qqqruqq idź do fizjoterapeuty najpierw niech cię obejrzy, wydatek ok 100 zł, jak powie że możesz robić, to wtedy ogarnij trening z trenerem personalnym, wydatek ok 70 zł, będziesz wiedział na czym stoisz jak tak bardzo się boisz

jak obciążanie ciała na stojąco na nią wpłynie :/.


Jak zrobisz sobie kilka treningów z lekkim obciążeniem to nic ci nie będzie, nie jest tak łatwo się poważnie uszkodzić, musisz mieć i kiepską technikę przez dłuższy czas i mimo to dźwigać poważne ciężary
  • Odpowiedz
idź do fizjoterapeuty


umówiłem się do lekarza rehabilitacji medycznej, więc tam już pójdę, ale jeszcze trochę muszę poczekać, bo na fundusz :D. (W sumie chciałem nawet już prywatnie pójść do któregoś z tych lekarzy w moim mieście, ale żaden nie przyjmuje prywatnie, wtf, mniejsza z tym)

białko jest łatwo wbić,


@MarianAlkoholik: no niby tak, ale jak sobie ugotuję rano do pracy jakiegoś ryżu z białkiem, to potem przez pół dnia
  • Odpowiedz
@qqqruqq stary, 200 g ryżu, 250 g piersi z kurczaka i już masz połowę zapotrzebowania na białko xd do tego śniadanie, kolacja i jakaś przekąska i masz 150 g

Zależy jaki lekarz, w kwestii treningów to różnie z nimi bywa, bo się na tym nie znają i powiedzą, że odpuść siłownię, bo się zabijesz :p a ogarnięty fizjoterapeuta w takiej samej sytuacji może powiedzieć, że właśnie musisz chodzić na siłownię, żeby
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: nie no np. 200 g ryżu, 700 g schabiku, bo akurat na to promocja była + ze 4 jajeczka w to wbite, bo nie opłaca się garów brudzić dla dwóch łyżek jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale to nie jest jedzenie dla przyjemności. To jest wmuszanie w siebie jedzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°). A efektów ni ma.
  • Odpowiedz
@qqqruqq

Ale to nie jest jedzenie dla przyjemności. To jest wmuszanie w siebie jedzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)


No niestety, my chude szczury musimy przez to przejść, inaczej się nie da
  • Odpowiedz