Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fooczak: obserwuje taktowania czy przez temp. Nie throttluje przez co podkrecilem wentylatory żeby wyższe taktowanie utrzymywal, czy procek albo cokolwiek nie ogranicza grafiki... Gram w starsze gry i różnie z tym bywa gdy w tle przegladarka i inne pierdoły gdzie czasami zanim włączę grę mam już użycie pamięci na poziomie 9GB gdzie ramu mam 8GB... Niektóre gry działają ok a inne już miewają problemy z wydajnością ;) nie wiem, lubie
  • Odpowiedz
@Ari93: na moim komputerze mam te dane na klawiaturze. Bardzo przydawaly się przy sli. Teraz mam jedną kartę więc trzymam to jako ciekawostkę. Jak już mówiłem. To nie mój komputre
  • Odpowiedz
@fooczak: I jak się gra? Bo się mocno zastanawiam, bo tyle hejtu na nią się leje. Narazie dogrywam bf1 z wszystkimi dodatkami ale V kusi. Jak oceniasz?
  • Odpowiedz
@klema: ja nie umiem into piloting. Kupiłem mamie naradzie działa, ale plastik raczej słaby. Gdybym wiedział że tak się jej spodoba to bym kupił coś porzadniejszego. Logi 3d pro czy jakoś tak
  • Odpowiedz
@fooczak: Jakoś przywyknąłem. Najgorzej było przyzwyczaić się do celowników, w głównej mierze mechanicznych. A optyka to sporadycznie, stąd też kusi bf5.

Zaś ja wolę bardziej bf3 niż bf4
  • Odpowiedz
@fooczak o panie, wyrzuć pan to krzesło z Ikei, szkoda kręgosłupa na ten syf. Nawet na tym zdjęciu widać że twoja mama ma niepoprawną postawę przy komputerze.
  • Odpowiedz