Wpis z mikrobloga

Białostoczanin rzucił się na klamkę i wpadł do pokoju na komisariacie.
- Dzień dobry, proszę siadać. Słucham pana.
- Dzień dobry. Ja przychodzem do pana w takie sprawie...
- Ale co pan wyprawia?! Proszę schować tę kamerę!
- Co? To... aa..ale spokojnie, ja wiem o co kaman ja już mam opanowane, że twarzy nie będzie wid...
- CHOWAJ W TEJ CHWILI TĘ KAMERĘ!
- Dobra, dobra, jak to ma być problem taki... chowam już. No, ale przychodzem do pana w takiej sprawie, że Krzysztof Kononowicz mnie obrażał i mi groził, jest na to nagrany film, ja mam na to dowody, nawet świadka oprócz mojej matki też mam. Ludzie! Z megafonem podjechał gruby k---a knur... oj, przepraszam, # rugnalemsie. Ale mniejsza o większość, tego człowieka trzeba do Choroszczy wysłać! Tamtego n-------a drugiego też, Majora Suchodolskiego. I komputerowca, to jest ku... kurde banda nienormalnych ludzi, ja mam świadka, ja mam matkę, widziała, darli się, a mnie wtedy nie było... to znaczy spałem. No, byłem gdzie indziej i wtedy właśnie spałem kurde i nie mogłem wyjść! A oni...
- Panie Andrzejewski, przerwę tutaj Panu. Ja mam taką przyjacielską radę, taką od serca, taką poza protokołem: weź się p--------j w łeb, idź do roboty, odstaw chlanie, przeczytaj jakąś książkę, życiem się k---a człowieku zajmij a nie toczeniem sporów z upośledzonym człowiekiem z olbrzymią nadwagą, jego opresyjnym kumplem-recydywistą i całą resztą. A teraz won i jak wrzucisz cokolwiek do sieci z tego co nagrałeś jak tutaj wlazłeś...
- Ale ja to mam już opanowane, o pokażę dla pana. Tak trzymałem i nic nie będzie...
- W---------Ć MI STĄD!!

Pół godziny później

- Nie doniosłem, jestem czysty jak ta kurtka. Nie dałem się zeszmacić!

#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach