Wpis z mikrobloga

Właśnie mija deadline jaki dałam sobie na życie.
Miałam poczekać do świąt i wtedy ocenić czy coś się zmieniło w życiu, czy wciąż jest tylko cierpieniem.
Otóż po 25 latach, w końcu czuję, że sama podejmuję decyzje. Życie nie jest wspaniałe, ale staram się je zmieniać pomału z dnia na dzień. Nie raz chciałabym by to przychodziło szybciej, ale tak się nie da. W każdym razie, coś się w końcu zaczęło dziać. W końcu, nie jestem tylko bierną obserwatorką swojej egzystencji.

Dlatego w dniu dzisiejszym chciałam wam złożyć najserdeczniejsze życzenia wesołych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A w szczególności tym z was, którzy pomogli mi w ciężkich chwilach rozmową. Zarówno tym, którzy już poszli dalej i tym, którzy wciąż się do mnie odzywają. Tym, którzy zarywali ze mną noce i tym, którzy napisali tylko parę zdań. Nawet jeśli wydaje się, że to nie wiele, to dla mnie zawsze było to ogromne wsparcie i bardzo za nie dziękuję. Życzenia i podziękowania również dla tych, którzy się nigdy nie odezwali, ale zostawiali plusika przy moich wpisach, bo to też było wsparcie.
Jeszcze raz- wszystkiego najlepszego! Dziękuję, że jesteście.
#aneczkamirkuje #swieta

Pobierz a.....5 - Właśnie mija deadline jaki dałam sobie na życie.
Miałam poczekać do świąt ...
źródło: comment_kElMgphmvemAnn4cTDLkAOBrNGoa6oiU.jpg
  • 12