Wpis z mikrobloga

#aza #pokazpsa #psy
Aza ma 11 lat przygarnięta w wieku 1 roku, bała się chodzić po trawniku, nie wiedziała co to kwiatki i trawa (odebrana z interwencji), zeszła ze mną w tym czasie po górach ponad 30 tysięcy kilometrów. Lato, zima. W póltora metrowym śniegu, w zamieciach śnieżnych, w upałach, w mrozach -35, śpi ze mną do dziś w hamaku po lasach. Była wciągana i opuszczana po linach w górach wysokich by zdobyła szczyt. Zawsze uśmiechnięta, na widok plecaka dostaje cieczki. Dajcie plusika Azie, niestety czas się o nie upomina, podupada na zdrowiu z miesiąca na miesiąc :(
d.....0 - #aza #pokazpsa #psy
Aza ma 11 lat przygarnięta w wieku 1 roku, bała się ch...

źródło: comment_i1hGBw4Bg2B1AejKsM9EmyNkFPpiUkI0.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@droid43210
Dwa miesiące temu uspilismy pieseła który był z nami 15 lat, mam 20 - więc no dorastałem z nim
Brakuje go

Bądź dla niej dobry i sprawiaj by była szczęśliwa. Każdy z nas odejdzie, ale najważniejsze to świadomość, że miał dobre życie.
  • Odpowiedz
@VonHautkopf: Aza zostawiła po sobie mądre i fajnie psiaki, jednego zatrzymałem inne poszły do ludzi którzy chodzą z nimi po górach. Aza jednak zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Raz uratowała mi w górach życie.
  • Odpowiedz
@droid43210 noo to jednego masz to będzie Ci o niej bardzo fajnie przypominał
Ja oglądam codziennie stream z rosyjskimi szczeniakami husky
Urodziły się tego dnia co ja psa uśpilem i się do nich przywiązałem
  • Odpowiedz
  • 22
@droid43210 >Raz uratowała mi w górach życie.
Proszę o historię ^^
Sama miałam psa 13 lat, wychowywalam się z nim, wiem co czujesz. I teraz żałuję, że nie miała takiego fajnego życia jak Aza, ale nie wszystko zależało ode mnie :(
  • Odpowiedz
  • 42
@droid43210 Jeden z moich przyjaciół zawsze robi mi ten sam żart kiedy chodzimy po górach - nagle zamiera w bezruchu i zaczyna się gapić w dal jakby coś zobaczył pomiędzy drzewami. Nie odzywa się wtedy ani słowem, tylko czasem rzuca mi krótkie spojrzenie jakby chciał powiedzieć "#!$%@?, stary, widziałeś to?" Zwykle stoję obok niego jak debil i gapię się w to samo miejsce, zastanawiając się, czy coś jest nie tak z
  • Odpowiedz