Wpis z mikrobloga

Mirki , naszła mnie taka jedna myśl dzisiaj. Na wykopie przeprowadzono już bardzo dużo wartościowych społecznych eksperymentów. Dzięki nim przeciętne wykopki wierzący , że w relacjach z kobietami liczy się charakter , bycie sobą i uczciwość wiedzą już , że nie ma to żadnego znaczenia. Jeśli jesteś ładny to możesz wprost obrażać loszkę albo wypłakiwać się jej jak ostatnia p**da a i tak nie minie pół godziny do momentu gdy dostaniesz propozycję wyjścia na "kawę".

Wiemy także , że jeśli jesteś nie-polakiem to nawet jeśli jesteś brzydki to i tak każda p0lka da ci bez gadania. Szczególnie to ostatnia kwestia mnie bardzo zaciekawiła. Powszechnie wiadomo , że p0lki mają taką słabość do murzynów (większą niż do innych nie-polaków) , że wystarczy nawet niski , łysy mokebe z krzywą mordą , żeby p0lka matka 4 dzieci , puściła się w tango i nawet na końcu on jej może nasrać do gęby i jej się to będzie podobało.

Ale , jak w tej kwestii wypadają murzynki??? Jak taka murzynka działa na przeciętnego Polaka?? W powszechnej świadomości taka kobieta nie jest zbyt atrakcyjna dla białego słowianina ale z drugiej strony murzynki #!$%@?ą się dużymi biustami i tyłkami czyli cechami bardzo pożądanymi wśród samców. Może ktoś zrobi taki eksperyment społeczny w którym wrzuci zdjęcie ładnej czarnej kobitki i w opisie da coś w stylu "mieszkam od roku w Polska i chciałabym się poduczyć języka z fajnym chłopak". Ciekawi mnie jaki byłby wtedy odzew i czy też na starcie taki profil miałby ze 100 orbiterów??

Ja za bardzo nie mam doświadczenia w eksperymentach społecznych ale może ktoś chętny by się znalazł? To ktoś chętny?
#przegryw #stulejacontent
arek4444 - Mirki , naszła mnie taka jedna myśl dzisiaj. Na wykopie przeprowadzono już...

źródło: comment_dATEn0UJhns60fI6x3Xd6OtpJBuv0eYP.jpg

Pobierz
  • 11
@Polkopsky: @msuma: @Reyman9: Kiedyś Janusz Korwin-mikke powiedział , że biały człowiek nie odczuwa podniecenia w stosunku do czarnych kobiet gdyż wydzielają one feromony odstraszające białych mężczyzn. Powiedział , że sam to sprawdził w młodości współżyjąc z murzynką i stwierdził , że była dla niego odpychająca mimo obiektywnie dużej urody i kultury osobistej.
Dlatego właśnie chciałem , żeby to jakoś rozstrzygnąć bo p0lka to lgnie do czarnego jak mucha do
@arek4444: Bez sensu eksperyment, z powodu jaki powiedział @Polkopsky. Jak już to lepiej przenieść swoje konto do kraju, gdzie mieszkają murzynki i zobaczyć jak one reagują na Polaków. Ja już to zrobiłem i przyznam, że efekty są ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)