Wpis z mikrobloga

@TaiFunsS: gratki. Zastanawiałem się nad tym modelem, ale odpuściłem na rzecz BMW F30, ze względu na silnik TFSI biorący olej (nawet do 2 l/1000 km) i awaryjną mechatronikę w skrzyni DSG. U Ciebie oleju nie bierze? Ponoć po 2013 to poprawili.
  • Odpowiedz
@Verbatino: silnik poliftowy na szczęście
@hyperlink: pojechałem właśnie po BMW f30, ale znajomi mechanicy pracujący w Niemczech stanowczo odradzali mówiąc że to nie te BMW co kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°) druga sprawa to nie widziałem żadnej beemki w benzynie, wyprzedają się diesle w Niemczech. Na AutoScout24 1200ofert diesla na 20benzyny
  • Odpowiedz
BMW f30, ale znajomi mechanicy pracujący w Niemczech stanowczo odradzali mówiąc że to nie te BMW co kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@TaiFunsS: a tam gadanie, odpowiednio serwisowane daje radość z jazdy. A jeździłem różnymi. O Audi też tak można powiedzieć (wide wtopy, o których wspomniałem wyżej). Inna sprawa, że te benzyny BMW naprawdę sporo palą.
  • Odpowiedz
@Verbatino: te silniki były wadliwe do 2012roku. Ten jest już poprawiony


@TaiFunsS: Poprawione silniki 1.8 TFSI/TSI miały 177KM i pojawiły się na przełomie 2015/2016 roku.
Szczerze wątpię by twój 1.8 TFSI/TSI z 170KM z 2014 roku był wersją poprawioną. Szczególnie jeśli zapłaciłeś 16000€ kiedy rocznik 2014 na rynku niemieckim lekko lata po 19000€-20000€+
Tak czy siak samochód fajny. Życzę by się nie psuł a jeśli już to żebyś
  • Odpowiedz
@Verbatino: hmm no dobra. Chodziło mi o to, że podobno od 2012roku Audi zaczęło wsadzać silniki z poprawionymi błędami, które miały wcześniejsze roczniki. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz