Wpis z mikrobloga

@Nieszkodnik: @blat_kuchenny: Ale ja nie piastuję urzędu drugiego co do wielkości miasta w Polsce. Nie reprezentuje mieszkańców Krakowa. Moje wpisy sygnuję swoim nickiem i ja za nie odpowiadam. A Pan prezydent tą wypowiedzią obraził człowieka, co w jego przypadku to jest niegodne wykonywanej funkcji. Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu. OOO proszę pani on brzydko powiedział na mnie. A on też na mnie źle powiedział. Pogódźcie się z tym, że
@marjan1234: Nie odwracam. Nie doszukuję się złych intencji w jego wypowiedzi. Jest doświadczonym politykiem i na pewno nie powiedział tego po to, żeby kogokolwiek obrażać. Raczej doszukuję się rasizmu i dyskryminacji w takich osobach jak Ty, które na siłę próbują doszukiwać się tego typu zachować wszędzie dookoła.
@raFFcio: Człowieku czy to do ciebie dotrze, że prezydent z Krakowa nazwał inwestora z Kambodży skośnookim. To nie ja go nazwałem, tylko PREZYDENT. Trudno stało się, mleko się rozlało, to niech przeprosi za swoje słowa i następnym razem niech bardziej uważa na dobór słownictwa, bo łatwo jest kogoś obrazić, ale trudniej się do tego później przyznać.