Wpis z mikrobloga

@raFFcio: Tak, gdyż uważam, że ta wypowiedz miała charakter rasistowski. A ty próbujesz mi wmówić, coś czego nie napisałem, a jest tylko twoją próbą manipulacji mojej wypowiedzi. Nigdzie nie stwierdziłem, że inwestor nie jest w stanie zgłosić sprawy, a robię to gdyż nie podoba mi się, iż prezydent używa takiego sformułowania w kierunku do obywatela Kambodży. Rozumiem, że w myśl zasady: Co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie, próbujesz wybielić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marjan1234: Nic nie próbuję wmówić, ani nikogo wybielać. Ja mam domniemanie, że nie miał nic złego na myśli. Ty nie tylko masz domniemanie że chciał obrazić, że jest rasistą, ale również że poszkodowany nie jest w stanie samemu zgłosić szkody i musisz go wyręczyć bo domniemujesz, że został obrażony.
  • Odpowiedz
Pan prezydent tą wypowiedzią obraził człowieka


@marjan1234: Jeżeli ten człowiek poczuł się obrażony, to niech pozwie Majchrowskiego. Tobie nic do tego.
Powiedzenie o tym całym Wanna Be per "skośnooki" było tak samo "rasistowskie" jak powiedzenie o drugim z niby-inwestorów per "ten Szwed", również bez wymieniania nazwiska. Majcher po prostu pozwolił sobie na zasygnalizowanie w ten sposób, że nie uważa ich za poważnych inwestorów. Zresztą obejrzyj sobie filmik jak Wanna Be
  • Odpowiedz