Wpis z mikrobloga

Jak mozna plusowac menela na ostatnich filmikach odnoszacych sie do najazdu na boboli10? Ten śmieć najpierw wyzywa majora na bitke, potem chce sie tłuc z chorym psychicznie Kononowiczem, nagrywa filmiki na ktorych powaznie pomawia Kononowicza (nie udowodniono jemu ze molestowal matke) a na koniec jak Ci sie zebrali i przyjechali, to obsral nachy i jeszcze na policje idzie.
Twierdzi ze Konon sie z tego nie wykręci - ma racje. Ale nie pomyslal o tym ze Kśek może go pozwać za pomówienia o gwałcenie matki.
#kononowicz
  • 9
@january69: Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś.
Wszyscy już chyba zapomnieli że namówił Krzaklewskiego żeby ten oskarżył go o to o co go oskarżył.
Do tego już chyba wszyscy zapomnieli że nie rozliczył się z Majorem za lajta. 600zł
@TimmiTimmi: Raczej nie opowiadam sie za żadną ze stron tylko obiektywnie oceniam sytuacje.
Dodatkowo nie lubie takiego zachowania. Typ szczekał i szczekał, prowokował a jak przyszło co do czego to chowa sie za plecami pana funkcjonariusza i matkożony.
@january69: armia bobolicano i tyle w temacie. To wszystko wyglądało tak: Mexicano powtarza że konon gwalcil matkę, major dziecko, spokojnie może się #!$%@? z nimi w dowolnym momencie "hehe ale jaja nieźle bedo dymy hehe", Krzysiek z majorem drą się pod zodiakiem żeby wyszedł pod plot "OLA BOGA! SZYBKO! POLICJA! PRZESTĘPSTWO! MOGLI GO ZABIĆ!". No ale czemu się dziwić jak Mexicano robi kontent pod 12 i 13 latkow.
@january69: A no można plusować o ile nie bierze się całego uniwersum na poważnie. Jeśli miałbym oceniać na podstawie tego kto jakim jest człowiekiem, to z automatu kajor, konon i menel dostawaliby ode mnie łapy w dół a potem przestałbym ich oglądać żeby nie było że jestem jakimś masochistą.
Jeśli film który nagrają jest ciekawy to dostają ode mnie plusa i tyle, taki major zazwyczaj ma ode mnie minusy za strusie