Wpis z mikrobloga

Tatuaż dla Jezusa: wiara na własnej skórze

Koptów od pozostałych chrześcijan wyróżnia wytatuowany krzyż. Znajduje się on na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka. Ten zaszczytny znak koptyjskiej tożsamości jest niezwykle doniosły. Historia wiary i powstania tatuażu dla Jezusa.

UWAGA! Znalezisko dodane że względu na ciekawe informacje i nie ma wymowy religijnej.
Jesteśmy neutralni poglądowo

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4708193/tatuaz-dla-jezusa-wiara-na-wlasnej-skorze/

Znalezisko dodał : @Smog_Warszawski

Coś fajnego nam umyka? Poinformuj mnie @RFpNeFeFiFcL lub @menypeny
Jeżeli chcesz obserwować osobny tag dla tych wpisów, obserwuj: #botpoziomu

Ten wpis to inicjatywa podnoszenia poziomu na wykopie przez wołanie do znalezisk o merytorycznych treściach.
Jest nas już ponad 500 osób.
Żeby dołączyć należy kliknąć na ten link https://mirkolisty.pvu.pl/list/1UH8sCyT1AtCCdXr nastepnie zalogowac sie swoim kontem wykop.pl i kliknąć dołącz w tej grupie.
Przepraszam jak trochę wymagające nie my to wymyślaliśmy :(

#nauka #qualitycontent #gruparatowaniapoziomu #swiat #kultura #ciekawostki #wiara #katolicyzm
RFpNeFeFiFcL - Tatuaż dla Jezusa: wiara na własnej skórze

Koptów od pozostałych c...

źródło: comment_vKx4FXBVRzApQTWMBJMNRIfLRKmlglk9.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Menypeny: To co teraz opisujesz nazywa się tolerancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przepraszam, ja wiem, że się czepiam. Po prostu widzę jak od kilku lat słowa neutralny światopoglądowo coraz bardziej zmieniają znaczenie na nie pochwalający religii, a szczerze to nie wiem dlaczego w zwrocie to oznaczającym miałoby się znajdować słowo neutralność.
  • Odpowiedz
@Menypeny: A czemu? Bo @xandra się nie podoba? A mi to znalezisko akurat się podoba i uważam je za wartościowe. Pani @xandra może coś poczyta o Koptach zanim pierdzielnie focha ,,bo religia". Mam nadzieję że foch ów nie jest spowodowany konkretną religią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xandra: Ale zapewne GRP przeglądają też ludzie którzy są religijni w ten czy inny sposób. Ja lubię ją właśnie z powodu różnorodności tematów. A nauka i religia, chcesz tego czy nie, są ze sobą na przestrzeni wieków powiązane. Możesz spojrzeć na to jako ciekawostkę socjologiczną. I voila. Luzik. Ja tak do tego podchodzę. Jak mi nie pasuje temat to po prostu nie plusuję. Zdarza mi się zgłaszać za nadużycie tagu,
  • Odpowiedz