Wpis z mikrobloga

To robię zapowiedziana w tym wpisie licytację dla @Paula_walczy_z_SM
Przedmiotem licytacji jest zapalniczka elektryczna Davidoff, wersja limitowana, koloru złotego. Ta ma numer 200/2000.
Dla zwiększenia zasięgu robię #rozdajo #zadarmo Wśród plusujących wybiorę jednego szczęśliwca i wyśle mu podobną zapalniczkę, z tym ze z wersji nielimitowanej. Do wyboru kolor czarny, srebrny, albo szampański


Zasady licytacji.
Cena wywoławcza 20 chf (Google mówi ze to 76 pln), bo tyle wynosi przesyłka ze Szwajcarii.
Licytacja trwa 24h
Zwycięzca kontaktuje się z @robertt1969 w celu dogadania przelewu.
Kiedy @robertt1969 potwierdzi mi przelew, ja wysyłam zapalniczkę na wskazany adres.
Jeżeli zwycięzca, albo @robertt1969 nie potwierdzi, przechodzi na kolejną osobę z najwyższą kwotą.
Wszystkich związanych z patostreamami i innych troli oraz śmieszków momentalnie wrzucam na czarną (a miejsca mam tam sporo).
#pomagajzwykopem #pomagamypaulinie #robertt1969 #palenie #wykopsmokersclub
Pobierz reflex1 - To robię zapowiedziana w tym wpisie licytację dla @Paulawalczyz_SM 
Przedm...
źródło: comment_4W7bFVcRKLT1uS02lEWkBgT71dmf0DZL.jpg
  • 38
@eXet: @Batoney: @Yyyyy_:
Mam nadzieję ze nie robicie sobie jaj. Jeżeli te kwoty okażą się potwierdzone, to najwyższej dorzucę pakiet (powiedzmy 5) szwajcarskich czekolad, albo jakieś winko/piwka.
A dla drugiej postaram się zamówić jeszcze jedną złotą zapalniczkę. Jeżeli oczywiście mają.


Jak nie będą mieli to normalna; czarna, srebrna albo szampańska (patrz zdjęcie w komentarzu) + pakiet jak dla zwycięzcy.