Wpis z mikrobloga

@zavisha: strach jechać 180? Niby czemu? Właśnie jak mówiłem, lekko dociskam gaz by wyprzedzić ciężarówki i już jest 180. I nadal ma moc by jechać szybciej jak ktoś ma taką fantazję. Jest ciężki i ładnie się dociska do ziemi.

nie wiem jak starsze, jeżdżę 2018r.
@diogene: bo ma w #!$%@? nieprecyzyjny układ kierowniczy, jadąc >180km/h trzymam kierownice obiema rękami, w europejskich wozach zdarzało się prowadzić jedna ręką i relaksować. A jak wyjedziesz na jakiekolwiek zakręty to z ciężkim v8 zjedzą cię stuparokonne gti, mx5. Ale to już inna historia.Mustang ze swoimi wadami jest naprawdę zajebisty, ale to nie jest samochód sportowy. Mówię o 2017 wiec praktycznie to samo. Aha, zawieszenie zwykle.
@marek-miko: może w takim Passacie to nie


@resuf: Sobie kpisz? W takim Passacie właśnie nie czuć prędkości. Wielowahacz obu osi, stały napęd na cztery koła quattro(4motion, dokładniej to konstrukcja A6 C5 Quattro), a tu cebulak mówi "może w Passacie to nie" Polecając nowsze auto, z chudszą blachą i #!$%@? 50 letnim pacphersonem i belką skrętną czy innym gównem. XD.
ale serio w jednym samochodzie przy 140 czujesz się jak w pralce na wirowaniu, a w innym łapiesz się na tym że jedziesz 180 i musisz zwalniać


@diogene: Kiedyś złapaliśmy stopa w niemczech. Jakieś audi A8 4.2l, biznesmenik miał gest, że nas podwiezie. Człowiek zmęczony przysypia, gra cicho muzyczka i nagle taka myśl "co on się kurvva tak wlecze tym autem". Wychylam się ,żeby zobaczyć zegary a tam 260km/h. A wydawalo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kupkesobieciagne: dobra, dobra. Uważaj, bo te 1.9 tdi że zdjęcia ma napęd na cztery koła i wcale nie jest po pięciu dzwonach.
Poza tym nie wiem na #!$%@? się prujesz jak ja nawet nie napisałem żadnego konkretnego modelu. Zluzuj majty.