Wpis z mikrobloga

@marek-miko: ten passat (?) na zdjęciu na bok, ale serio w jednym samochodzie przy 140 czujesz się jak w pralce na wirowaniu, a w innym łapiesz się na tym że jedziesz 180 i musisz zwalniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: @MaoPL: nie trzeba "#!$%@?ć", jedziesz normalnie prawym pasem, z przodu ciężarówki no to zjeżdżasz na lewy i przyspieszasz by nie blokować. Chwilę później się okazuje że na liczniku nadal 180 xD

przy 300 kucach nie robi różnicy czy 100 czy 180, bo ciągnie do przodu tak samo
  • Odpowiedz
@diogene: ja u siebie ustawiłem alarm na 150 km/h, przy przekraczaniu tej prędkości komputer daje znać, że to już tyle. Od razu się człowiek kontroluje bardziej z takim elektronicznym chomątem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marek-miko: Bo to prawda, prędkości się nie czuje - nie jest to siła działająca na człowieka. Można czuć tylko przyspieszenie. Chyba, że chodzi o dźwięki rozpadającego się passata przy 170 km/h XD
  • Odpowiedz
@marek-miko: Robiłem prawko na renault clio, jakiś czas po zdaniu egzaminu musiałem wyskoczyć do miasta, ojciec dał mi swoją toyotę avensis. Jechałem sobie w moim odczuciu spokojnie, jak na kursie. Patrzę na prędkościomierz, a tu stówka w terenie zabudowanym XD, od razu hamulec, zwolniłem bo nawet nie zdawałem sobie sprawy, że #!$%@? jak debil.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marek-miko: może w takim Passacie to nie, ale polecam przejechać się jakimś nowym samochodem za powiedzmy 150-200k i zrozumienie, że rzeczywiście w taki samochodzie nie czuć prędkości.
  • Odpowiedz
@diogene: Jakie są samochody w których mniej czuć prędkość? Mój należy właśnie do tych, gdzie przy 140 czujesz się jak przy wirowaniu a dosyć często robię długie trasy po autostradzie i szukam jakiegoś, który jest komfortowy przy dużych prędkościach.
  • Odpowiedz
@zavisha: ale paanie, naciskasz gaz i jedzie. 5 sekund do 100, plus 10 sekund do 200 ( ͡ ͜ʖ ͡)

dlatego nie czuć bo jak jedziesz 150 to nadal ma zapas mocy. Do tego jest niski i ciężki, więc nie buja na lewo i prawo, nie zmiata cię wiatr
  • Odpowiedz
@diogene: raz ze nie jest niski wcale niski, dwa masa tylko mu przeszkadza, więcej niż 180 km/h strach tym jechać. Zawsze powtarzam, ze Mustang to idealny samochód dla Johna na toczenie się po highwayu z prędkością 60 mph i co jakiś czas zrobić 400m, bo #!$%@? ma, to fakt.
  • Odpowiedz