Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałem swoją #wykopaka od @faramka , ale dopiero dziś mogłem nacieszyć się nią w pełni. Powiem wam mirki, że trafiłem „najgorzej" jak można, bo na aktywną mirabelkę i to taką co się postarała pomimo, że nasze zainteresowania są w gruncie rzeczy inne ʕʔ.
Wracając do sedna paka przyszła super zapakowana, a w środku same dobroci! Od razu widać kobiecą rękę.
Zacznę od tego czego byłem najbardziej ciekawy – list, który był z super hendmjdową kartą. Napisałaś, że nie masz cierpliwości do dłubania przy różnych rzeczach, a przy takiej kartce i takich pierniczkach jest więcej roboty niż przy modelach( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam list cieplutki i milutki na równo i ładnie zapisane 2 strony. No właśni pierniczki wisienka na torcie! krem de la krem ( ) supr udekorowane i super smaczne – pan bałwanek nie przetrwał nawet 20s. Widać w nich wieloletni doświadczenie i wprawną rękę. Książka od dawna była na liście do przeczytania więc zaraz będzie czytane. Model to takie 2w1 nie dość, że czołg to jeszcze z figurkami – trafi na moją pierwszą dioramę, na pewno kiedyś się pochwalę. O słodyczach nie będę wspominał, bo znikają w zastraszającym tempie¯\(ツ)_/¯
Ogólnie była to moja pierwsza w życiu taka akacja. Miałem sporo obaw jak to wyjdzie, bo zawsze miałem niefarta do prezentów z mikołajek szkolno -pracowych, przeważnie dostawałem coś na odczep się, byle coś było. Tutaj mam pozytywne zaskoczenie i wysoko zawieszona poprzeczka na przyszłe edycje #wykopaka
Pozdrawiam serdecznie @faramka z niebieskim i pamiętajcie, że sernik rodzynkami to nad sernik(òóˇ) W komciach zdjęcia przed i mistrzowskie pierniczki.
Pobierz
źródło: comment_2zoaGvTKAMNq8gaU6zGxEcDjPBL3OGMc.jpg
  • 7