Wpis z mikrobloga

Kiedyś usłyszałem stwierdzenie jakoby #rozowepaski nie mogły ścierpieć widoku wyluzowanego, zajmującego się sobą faceta.

Coś w tym jest.

Byłem na rodzinnym weselu bez osoby towarzyszącej (bo po co?) i wesoło spędzałem czas. Pogadałem z dawno niewidzianymi ludźmi, poznałem nowych, pośmieszkowałem, pobawiłem się z dzieciakami - no super.

Wróciłem sobie do stołu dźwigając talerz przekąsek i zacząłem konsumpcję.

Od razu dosiadła się do mnie dziewczyna
I zaczęła Gadać.

Kiedy byłem zajęty śledziem dowiedziałem się w ciągu minuty, że studiuje stomatologię, i że przyjechała sama bo rozeszła się z narzeczonym po X latach związku.

Ratunku.

Niby coś jej odpowiadałem, z nadzieją że zrozumie że nie chcę się zapoznawać bo właśnie skupiam się na JEDZENIU ŚLEDZIA. Nie załapała. Jakimś sposobem zeszło na aktywność fizyczną i że ona trenuje 4 razy w tygodniu.

No to rzucam że słabo że przez wesele ominie trening.

"No nie ma tego złego, bo może KTOŚ POPROSI MNIE DO TAŃCA "

Miałem dość. Poszedłem po raz trzeci tego wieczoru przywitać się z ciocią.

Może i dziewczyna ładna, ale serio trudno zrozumieć żeby nie zawracać mi dupy, kiedy JEM ŚLEDZIA?

(Może nie tak dobry jak domowy, ale niezły)

#logikaniebieskichpaskow #heheszki #wpiszdupy
#sledz #niepodrywajzwykopem
  • 74
@Szarozielony: uuuu ty twardzielu, przystojniacho, turbochadzie, ale jej pokazałeś. No te kobiety głupie, nie mogą znieść, że taki chad nie zwraca na nie uwagi, głupie dziury zagadują, jak tak można xD Księżniczki co tylko czekają, aż facet będzie skakał... a nie czekaj, tym raze sie #!$%@? odwrotnie, zapędziłem się xD
@jafik Inna sprawa że możliwość by coś z tego potem wyszła byłaby całkowicie zerowa gdyby zarabiał mniej od niej a wszyscy wiemy ile stomatolodzy wyciagają
@Szarozielony: zauważam tendencję, że im bardziej olewasz, tym większe zainteresowanie wzbudzasz. Aura tajemniczości, a może to taki bad boy, wyobraźnia pracuje. A takie narzucanie się (nie mówię o samym podejściu i zagadaniu, ale o tym potoku świadomości w twoją stronę) odpycha. Tym bardziej jeśli jesteś w trakcie konsumpcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)