Wpis z mikrobloga

@morgiel hehe no i wiadomo jakaś kolęda od Krzysia Krawczyka i świąteczne filmy. Pamiętajcie nie oglądajcie Kevina bo on chodzi do Kościoła z rodzinką! Nawet śpiewa w chórze kościelnym ! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@morgiel : serio myślisz, że ludzie obchodzą święta, ubierają choinkę i wystawiają na balkon lampki bo jakiś Żyd żył 2k lat temu? xD Raczej większość ma to w dupie. Święta to po prostu tradycja wywodząca się z religii chrześcijańskiej. Kupowanie prezentów też jest z Biblii?
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: zdaje sobie z tego sprawę z tego że większość ma to w dupie po prostu mnie to bawi,dlaczego ateiści nie ustalą po prostu swojego święta na przykład rocznica rewolucji francuskiej albo powstanie ZSRR tylko przywłaszczają sobie święto katolskie xd
  • Odpowiedz
@morgiel : bo dużo ateistów pochodzi z rodzin katolickich i mimo wszystko uczestniczą w tych świętach? Co mają z domu wyjść na ten czas albo nie przyjść do babci na kolację i nie spędzić czasu z rodziną gdzie często jest to jedyna okazja w roku? Poza tym to fajna tradycja jest, ubieranie choinki, prezenty, wspólne żarcie. To jest dla ludzi najważniejsze, a nie Jezusek xD
  • Odpowiedz
po prostu mnie to bawi,dlaczego ateiści nie ustalą po prostu swojego święta

przywłaszczają sobie święto katolskie

PRZYWŁASZCZAJĄ KATOLICKIE


@morgiel: weź zawołaj jakiegoś katolika z IQ powyżej 60, bo mam ochotę komuś wypunktować jak strasznym ignorantem jesteś, a boję się, że niewiele zrozumiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@morgiel: co jest złego w "przywlaszczaniu" sobie świąt? Macie jakies zarezerwowane dni w które nie mogę urządzić sobie imprezy i wziąć drzewa do domu i popuszczać świątecznych piosenek? Czemu ja nie mogę a ty możesz? Że tak powiem #!$%@? cię obchodzi co ja w domu robię
Wolne to wolne, nie wnikam ale po co się #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@morgiel: witam kolegę ateistę. Czy tam muzułmanina czy cholera wie jakiego jesteś wyznania.

Chyba wyznawca Jezusa nie obraża świadomie innych ludzi wbrew naukom swojego mistrza?
  • Odpowiedz