Wpis z mikrobloga

Na themeforest ludzie sprzedają template'y stron internetowych w pliku .psd? Czy trzeba potem płacić żeby ktoś "ulokował" go na mojej domenie lub na WordPressie?
#webdev #photoshop
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matejlipton: Sprzedają wszystko i same pliki psd i theme do wordpressa, czesto w theme do wordpresa też masz pliki psd do ewentualnych zmian. Kupujesz tylko pliki nikt z nich Ci tego nie instaluje.
  • Odpowiedz
@Matejlipton: psd to psd. Zwykły plik graficzny który zawiera wygląd. Z tego co pamiętam można kupić na themeforest albo gołe pliki psd, które "programista" musi "okodować" żeby można było tego używać albo już gotowy szablon HTML/CSS lub od razu dostosowany do WordPressa.
  • Odpowiedz
Tak. Chyba że będą to obrazki np przycisk jakiś będzie mieć tło obrazka na którym będzie już wrysowany tekst, ale będzie to po prostu grafika. Jak potrzebujesz strony internetowej to mogę ją dla Ciebie wykonać, dogadalibysmy się. Mógłbym sam zrobić szablon lub na tych Twoich co mówisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Stratocaster00 ostatnio kupiłem kurs o web designu w photoshop i tak pytam z ciekawości, bo nie mam pojęcia co potem ludzie robią z tymi projektami które kupią, sam znam jakieś podstawy HTML i css, ale nie jest to wystarczające żeby przenieść moje projekty.
  • Odpowiedz