Wpis z mikrobloga

@Bezspinysajeszczeinnedziewczyny wznowi się automatycznie i będziesz mógł je normalnie wypowiedzieć z datą jutrzejszą jak znajdziesz coś tańszego. Jeżeli będziesz chciał to jutro mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, może znajdziemy coś taniej niż wznowienie, jak coś to pisz na priv
  • Odpowiedz
Dzieki panowie, az mi ulzylo. Wczesniej placilem od razu za calosc, nie bedzie teraz problemu zmienienia tego na raty przy automatycznym przedluzeniu? Jutro i tak zadzwonie i sie dowiem, ale jestem ciekaw. Chce go tylko potrzymac jeszcze z 2 miesiace
  • Odpowiedz
  • 0
@fromasz56 A powiedz mi jak jest z automatycznym przedłużeniem, chciałem opłacić na raty ale upierają się że mam wpłacić całość, bo wycofają przedłużoną polisę (do tego wcale nie jakaś atrakcyjną) stwierdziłem, że wykupie u innego ubezpieczyciela, choć patrzyłem w ufg że to przedłużenie jest aktywne. Czy jak wykupie nową polisę to nie zaczną mnie nękać, że mam jednak zapłacić, a to straszenie to było tylko żebym zapłacił ?
  • Odpowiedz
  • 0
@fromasz56 To tak( ͡º ͜ʖ͡º):
1. Miałem polisę w AXA w 2017 i 2018.
2.Dostałem propozycję przedłużenia ale bez rozłożenia na raty(święta i te sprawy)
3.Napisałem, że jedyną ofertę jaką mogę zaakceptować to ofertę podzieloną na 2 lub 4 raty.
4. Nie dociera, każą mi opłacić przedłużenie, bo wycofają je.
6. Napisałem, że ubezpiecze u innego ubezpieczyciela, a
  • Odpowiedz