Wpis z mikrobloga

Jest jeszcze kolejna zajebista sprawa.
Jak nie masz prio to masz mieć bagaż który wchodzi pod fotel.
Jak masz plecak i priority to stewardesa chce żebyś go dał pod fotel. Nie wiem z jakiej racji skoro mam zapłacone za bagaż który idzie na półkę i #!$%@? ze jest w plecaku.

W praniu wyszło tak... ze wszystkie walizki idą na górę, plecaki pod fotele i mają #!$%@? kto ma priority. Absurd! Personel nie wie jakie zasady... ale no kloc się na pokładzie z personelem...
#podrozujzwykopem #podroze #tanieloty #emigracja
#wizzair
@sherkhaan: @asique: @sherkhaan: @fenomen12: @sherkhaan: @fenomen12:
  • 7
@FantaZy: ale co mnie 3 razy wołasz xD
ja jeśli wchodzę z prio, to jako pierwszy na pokładzie po prostu pakuje swój bagaż po drodze gdziekolwiek gdzie jest wolne (zresztą bez prio też idąc przez samolot wrzucam nawet plecak po drodze na półe ;) ) , siadam na miejsce i wrzucam słuchawki na uszy - nie zdarzyło mi się jeszcze żeby szukali właściciela mojego plecaka z prośbą o zabranie pod fotel
@Krupier: @ms93: @sherkhaan: #!$%@? to, ze na pulke idzie bagaz osob ktore priority nie maja... ale maja walizke ktora nie wchodzi pod fotel wiec ja majac priority nie mam nawet miejsca na nogi bo ktos kto nie wykupil prio trzyma zajmuje miejsce mojej torby. Niby mala rzecz ale #!$%@? niesamowicie jak masz srodkowe miejsce i troche dluzsze nogi, bo musisz sie #!$%@? z nogami do miejsca innych osob.
Pomijam
@FantaZy: no, ale nie rozumiesz, że priority nie daje ci tego, że sobie bagaż schowasz do schowka? To jest pierwszeństwo wejścia na pokład + możliwość zabrania na pokład większego bagażu, a nie możliwość schowania każdego bagażu do schowka.

Pomijam juz to ze 'cabin crew' powinien #!$%@? te walizki ludzi bez prio do luku, skoro sama firma ustala takie zasady.


@FantaZy: no generalnie takie zasady już w Wizz obowiązują, ale obsługa
@Krupier: oczywiscie, ze rozumiem ze to nie rezerwacja miejsca w schowku ale ewidentnie widze ze ludzie bez priority zajmuja to miejsce mimo tego ze jest to niezgodne z zasadami ktore wprowadzil wizzair. Dodatkowo stewardesy wyciagaja wszystkie plecaki ze schowka tak jakby walizka miala pierszenstwo... no #!$%@?.
Do tego jest robiona #!$%@? z logiki bo wystarczy ze zamontowalbym do plecaka metalowy stelarz i cyk... ten sam plecak moglbym wyladowac w schowku.
ludzie bez priority zajmuja to miejsce mimo tego ze jest to niezgodne z zasadami ktore wprowadzil wizzair.


@FantaZy: no nie. Nie ma zasady, że bez priority nie możesz sobie bagażu w schowku umieścić. Jest zasada, że w ogóle nie można go wnieść na pokład, ale jak już załoga pozwoli to jak najbardziej masz prawo go tam schować.

To jest właśnie problemem bo skoro wprowadzili płatny duży bagaż to powinni kosić wszystkich